Facebook Google+ Twitter

Koszykówka. Ochońko w Spójni Stargard

I-ligowa Spójnia Stargard ogłosiła dziś skład zespołu na sezon 2011/12. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom działaczy klubu, w zespole trudno znaleźć znaczące wzmocnienia.

Spójnia zakończyła miniony sezon na 8. miejscu zaplecza Ekstraklasy, po czym doszło w Stargardzie do prawdziwej rewolucji. Włodarze klubu zrezygnowali z usług Łukasza Grzegorzewskiego, Sławomira Buczyniaka i Rafała Kulikowskiego, nowe kluby znaleźli też podstawowi zawodnicy Spójni - Jerzy Koszuta (AZS Radex Szczecin) oraz Marcin Stokłosa (II-ligowy Open Basket Pleszew). Kibice długo trzymani byli w niepewności w jakim składzie zespół przystąpi do rozgrywek, dopiero dziś prezes Marek Kisio przedstawił graczy zakontraktowanych na sezon 2011/12.

Gra stargardzian w przyszłym sezonie w większym stopniu niż dotychczas opierać ma się na wychowankach klubu. Wśród nowych nabytków Spójni znaleźli się jedynie Mateusz Witkowski, Mariusz Wójcik oraz Tomasz Ochońko. Witkowski w ubiegłym sezonie występował w III-ligowym Herkulesie Białogard, Wójcik zaś w MKS Skierniewice (II liga). Jedynym realnym wzmocnieniem wydaje się być Tomasz Ochońko, który sezon 2010/11 spędził w Tauron Basket Lidze (PGB Basket Poznań).

- KS Spójnia ma jeszcze podpisany kontrakt z kolejnym zawodnikiem. Jego personalia zostaną podane nieco później, ponieważ zostały do omówienia szczegóły z macierzystym klubem zawodnika. Nastąpi to po powrocie z urlopów prezesów tego klubu - poinformował prezes Spójni, Marek Kisio. Do żadnych zmian nie dojdzie w sztabie szkoleniowym zespołu. Pierwszym trenerem stargardzian pozostanie Tadeusz Aleksandrowicz, a jego asystentem Czesław Kurkianiec.

Skład Spójni Stargard na sezon 2011/12:
Łukasz Bodych, Filip Dylik, Wiktor Grudziński, Kacper Kasprzak, Tomasz Ochońko, Adam Parzych, Arkadiusz Soczewski, Tomasz Stępien, Łukasz Ulchurski, Łukasz Ważny, Mateusz Witkowski, Mariusz Wójcik, Bartłomiej Wróblewski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Ciekawiej może być w Szczecinie: zatrzymali Mielczarka i Pacochę, zdobyli Koszutę... Tylko klasowego trenera im brakuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obawiam się, że możemy bić się o utrzymanie. Mam nadzieję, że pod okiem Aleksandrowicza Parzych i Stępień zaprezentują niezłą formę strzelecką, bo inaczej cienko to widzę. Pod koszem też nie ma rewelacji... Nie wiem kim jest 14. zakontraktowany zawodnik, pojawiają się różne plotki ale nie liczę na jakiś "fajerwerk".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czyli macie kolejny sezon "o nic"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.