Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2687 miejsce

Kot Alik nie żyje. Jarosław Kaczyński skremował swojego pupila

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-11-16 08:17

W wieku 12 lat zdechł ukochany kot prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Według informacji Super Expressu, polityk skremował martwe zwierzę.

Jak informuje Fakt.pl, śmierć kota Alika potwierdził jeden ze współpracowników Jarosława Kaczyńskiego. Zwierzę miało już 12 lat.

Kot Alik miał poważne problemy z nerkami, przeszedł operację w przychodni weterynaryjnej na Bemowie. "Fakt" informuje, że prezes PiS codziennie odwiedzał swojego pupila.

Jak podaje Super Express, Jarosław Kaczyński skremował martwego kota.



Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (80):

Sortuj komentarze:

bogdan kamiński
  • bogdan kamiński
  • 23.12.2011 23:47

Ja nie przepadam za prezesem PIS,ale Go rozumiem,też miałem dwa koty i jeden zszedł po 12,5 roku na kamicę nerkowa-mimo leczenia,a drugi po 13 latach życia,z tym że tego drugiego sam zaniosłem do uśpienia,bo stan był beznadziejny-zrobiłem to z wielkim bólem i ze łzami w oczach.teraz mam 2 kotki i 1 kota i myśle że mnie przeyja.Bogdan

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 25.11.2011 18:01

@Do Jerst. Mam takie same odczucia ,jak i Pan. Pozdrawiam serdecznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jerst
  • Jerst
  • 25.11.2011 12:01

To w tym wszystkim jest dziwne, że ludziom - niektórym - niepojęta jest myśl o przyjaźni człowieka ze zwierzęciem. Nie jestem fanem p. J.K ale w tym przypadku rozumiem go. Przepraszam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Komentarze są dobrym materiałem dla socjologów, psychologów i psychiatrów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po co ta wiadomość? Komentarze w większości prymitywne ale czego wymagać przy zamieszczaniu takich wiadomości?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 21.11.2011 20:42

@ ja ja ja Proszę Pana(Pani),pisząc,że człowiek ten jest nieszczęśliwy,chodziło mi oto,że w wypadku samolotu stracił najbliższe osoby z rodziny i znajomych. Świat się zawalił. Nie trzeba mu dokuczać z powodu kota.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ja ja ja
  • ja ja ja
  • 21.11.2011 18:38

wielka szkoda taki śl,iczny kotek i zdechł zapale znicz!!dla jarka!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 20.11.2011 20:33

@Pitol - Pozostawmy w spokoju człowieka nieszczęśliwego. Nie znecajmy się nad nikim.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pitol
  • Pitol
  • 20.11.2011 16:33

Do Wojsik - sekk w tym, że już nawet kota nie ma...
Do Marta - bo to może złe kobiety były? To nie znaczy, że kot jest lepszy... ;)

A na poważnie - kocisko miało 12 lat! To słuszny wiek dla kota i nie ma co rozpaczać nad normalnym stanem rzeczy... Jak ktoś jest stary, to przychodzi w końcu taka chwile, że trzeba się z nim pożegnać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
  • internauta
  • 20.11.2011 15:06

Ale podli ludzie tu się wpisują!!!!C H A M S T W O !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!