Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11731 miejsce

Kotek przeżył pranie w pralce

Koty dbają o swoją higienę, lubią być czyste. Jednak od wody stronią. Tak więc kąpiel w pralce i wirowanie, należą do koszmarnych przeżyć kotki, która wabi się Kimba.

Fot. ilustracyjna / Fot. http://en.wikipedia.org/wiki/File:Olhos_de_um_gato-3.jpgRozczochrany, przemoczony, ale żwawy: Brendon Rogers nieźle się zdziwił, gdy obok czystych rzeczy wyjął z pralki również swojego czteromiesięcznego perskiego kota Kimba.

Widocznie ciekawska Kimba wskoczyła do otwartej maszyny i przysnęła. Ojciec Brendona nie zauważył kota wśród brudnej bielizny i włączył pralkę. Na szczęście Kimba przeszła pranie w letniej wodzie. Nie oszczędziło jej jednak mocne wirowanie. "Nie wierzyliśmy własnym oczom, gdy wyjęliśmy kotkę z maszyny. Wyglądała jak mokry szczur", relacjonował reporterom brytyjskiej gazety "The Telegraph" jej właściciel Brendon.

Kimba natychmiast trafiła do weterynarza. Tam przestraszonemu zwierzęciu podano najpierw kroplówkę. Był w szoku, jego organizm był odwodniony. Lekarze zdiagnozowali również zapalenie oczu. Proszek do prania mocno uszkodził spojówkę.

Już wkrótce kotka całkiem wyzdrowieje i będzie mogła kontynuować "odkrywcze wyprawy". Właściciel może również teraz żartować: "To graniczy z cudem, że Kimba przeżyła. Za jednym zamachem mogła stracić wszystkie dziewięć żyć kota."

Źródło: de.news.yahoo.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Interesujące! Dobrze, że pranie było w niskiej temperaturze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam tylko nadzieję, że nie będzie żadnych naśladowców.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podobno kota można prać, ale nie należy wykręcać. Kimba miała wiele szczęścia i już pewnie zapamięta na całe życie, że od pralki trzeba się trzymać z daleka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.