Facebook Google+ Twitter

Kotka przeżyła 45-minutowe pranie z odwirowaniem

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-10-27 16:16

Dwuletnia kotka Czesia przeżyła 45-minutowe pranie z odwirowaniem. - Kiedy otworzyłam pralkę i zaczęłam wyciągać z niej rzeczy, wpadłam w szok, kiedy zobaczyłam w niej moją kochaną kotkę - relacjonuje właścicielka futrzaka.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w czwartek. - Pranie wstawiałam w pośpiechu. Najpierw włożyłam do bębna ciemne rzeczy z kosza, potem poszłam do pokoju, aby zabrać resztę ubrań. Wtedy Czesia weszła do pralki i zakopała się w rzeczach - opisuje właścicielka.

- Pranie ustawiłam na 45-minutowy program wraz z odwirowaniem na 600 obrotów - wspomina właścicielka. Jak dodaje, kiedy wróciła z drugą porcją ubrań nie zauważyła kota. - Musiałam już upychać rzeczy w pralce, bo było ich bardzo dużo. Nie poczułam żadnego ruchu, nie usłyszałam, aby kot miauczał - dodaje.

Szczęśliwie dla kotki właścicielka postanowiła wyciągnąć ubrania od razu po zakończeniu prania. - Kiedy otworzyłam pralkę i zaczęłam wyciągać z niej ubrania, wpadłam w szok. Na dnie bębna zobaczyłam swoją ukochaną kotkę. Sparaliżowało mnie, myślałam, że nie żyje - relacjonuje właścicielka kotki.

Kotka przeżyła pranie, jednak wpadła w hipotermię, miała wodę z proszkiem w płucach i była w szoku. - Pani weterynarz wyjęła ją z pralki, bo ja nie byłam wstanie. Myślałam, że jest cała połamana - twierdzi właścicielka. W klinice po przebadaniu okazało się, że kotka wyszła z prania bez żadnego złamania.

Futrzak po dwóch dniach spędzonych w klinice wrócił do domu. - Po prawie tygodniu jest już zdrowa. Lekarz zapewnił mnie, że jeżeli miałaby nie wyzdrowieć, to jej stan nie poprawiałby się. Zaczęła normalnie jeść i bawić się z Waldim, drugim kotem - dodała właścicielka.
(Anna )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dobrze że ten tytuł tak brzmi ...przeżyła :)
To jest przestroga dla właścicieli kotów . Sprawdzajcie co macie w bębnie . Ja sobie biorę to głęboko do serca .
Dziękuję Pani Anno i życzę Czesi zdrówka :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.