Facebook Google+ Twitter

Koty górą!

Są jeszcze na świecie ludzie, którzy koty lubią i chcą kocim bezdomniakom pomagać w przetrwaniu zimy. Dowody? Proszę bardzo...

Dziękujemy! / Fot. Ewa ŁazowskaKocio / Fot. Ewa ŁazowskaAukcja moich tkanin zakończyła się powodzeniem, o jakim nawet mi się nie śniło. Cztery tkaninki wystawione na licytację powędrują w świat w zamian za kocią karmę. Jedna z nich już dzisiaj pojedzie do Elżbiety Świączkowskiej /"Tygrys bengalski"/. Pani Elżbieta zostaje dodatkowo obdarowana przeze mnie kolażem "Zielone anioły", ponieważ w błyskawicznym tempie zorganizowała transport karmy loco Łódź.

Tkaninka "Indyjskie klimaty" została wylicytowana przez Panią Elżbietę Samek. "Cerkwinka" zaś powędruje do Pana Tomasza Kowalskiego. "Rzutem na taśmę", czyli tuż przed zakończeniem aukcji wyraziła akces nabycia tkaniny "Moje Podlasie" Pani Beata Sobiecka.

Nocka / Fot. Ewa ŁazowskaNie będę ukrywać, że spontaniczna reakcja dziennikarzy obywatelskich, którzy uczestniczyli w licytacji utwierdza mnie w przekonaniu, że ludzi o gorących sercach wśród nas nie brakuje. I bardzo dobrze! - ponieważ miarą wrażliwości człowieka jest jego stosunek do naszych braci mniejszych, czyli także do bezdomnych kotów.

W imieniu własnym, oraz gromadki kotów z działek serdecznie Wam dziękuję!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (34):

Sortuj komentarze:

Fantastycznie - Pani Beato. Czyli PP tym razem spisała się na medal. To właśnie po to są te frędzelki by Kica też miała przyjemność. Jeśli chodzi o mnie - wczoraj prowadziłam pertraktacje z pewnym sklepem zoologicznym w sprawie puszek. Będzie ich trochę więcej - niż wyliczyłam. Cieszę się, że bonusem sprawiłam Pani radość. O to także chodziło.
Pozdrawiam serdecznie w imieniu kotek domowych, gromadki bezdomniaków i własnym

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adamie i Basieńko: Widocznie Wasz cudna Nutka jest kotopsem. Bywają takie "dziwolągi". Moja domowa kocica "Burka III zachowuje się jak pies i takiego kota też jeszcze nie miałam. Biedaczka tylko nie szczeka, ale kto wie? Pozdrawiam, także Nutkę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wprawdzie nasza ukochana Nutka (na św. Mikołaja skończy 6 miesiecy), to nie kot, ale z kotami ma dużo wspólnego. Zastanawiamy sie, czy nie miała jakiegoś kociego praszczura w rodzie, bo i przeciąga sie jak kot, i wysuwa pazurki jak kot, czego nasze poprzenie psiaki (a mielismy je 30 lat) nie robiły. W każdym bądź razie gratulacje dla Ewy! Od nas i od Nutki! Tylko szkoda,że jej nikt tak ładnie i sympatycznie nie namaluje. Adam z Basieńka

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Antoni! Jak się powiedziało A, trzeba powiedzieć B, bo inaczej cała ta aukcja nie miałaby sensu. Udało się ją przeprowadzić, ponieważ ludzie, którzy wzięli w licytacji udział - są SUPER!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.11.2009 18:34

Pomysł super :) ale pójście za ciosem i sfinalizowanie tego, zasługuje na więcej jak słowa uznania. Gratuluję inicjatywy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja miałam kotkę, która uwielbiała gotowaną fasolę. Wiadomo. Samo białko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

a mój śp. Gruby oddałby swój piękny czarny ogon za ...oliwki. Nie można było otworzyć słoika bo drań już był i mruczał..

Komentarz został ukrytyrozwiń

A moja Głucholka pasjami lubi włoski makaron - spagetti ale przed ugotowaniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proporcje na wyczucie - Panie Tadeuszu i w zależności od tego - ilu gości będzie na podwieczorku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moja Tosia( kocica main coonka ) uwielbia naleśniki - :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.