Facebook Google+ Twitter

"Kovalczyk Big Band Projekt" - nowa płyta Pawła Kowalczyka

Paweł Kowalczyk, finalista 3. edycji "Idola", wydaje przedpremierowy utwór, który znajdzie się na jego nowym albumie. Kowalczyk udowadnia, że jest jednym z najlepszych „czarnych głosów” na polskim rynku muzycznym!

Paweł Kowalczyk - finalista 3. edycji programu "Idol", powoli przyzwyczaja rosnącą liczbę fanów i sympatyków do publikacji swoich utworów demo z zapowiadanego nowego albumu. Ten innowacyjny na polskim rynku muzycznym sposób promocji nowego materiału artysty, spotkał się z dużym zainteresowaniem słuchaczy oraz mediów, czego wyrazem jest stale rosnąca liczba wejść na kanał YouTube i Fan Page.

O jego zaskakujących interpretacjach utworów Roxette i Adele napisały najważniejsze polskie portale a „Kovalczyk Big Band Projekt” zaczął być określany mianem najbardziej wyczekiwanego album 2012 roku! Przełożyło się to na liczbę publikacji, wywiadów i zaproszeń do duetów z innymi artystami, jak i koncertów. Już pod koniec maja artysta będzie występował z częścią nowego premierowego materiału.

Kowalczyk kontynuuje pracę nad albumem i w związku z dużym zainteresowaniem projektem publikuje nowy utwór, tym razem premierowy „Too much too late”. Wspomniana piosenka to utwór, w której artysta prezentuje swój bogaty wachlarz umiejętności wokalnych, którym udowadnia, iż jest jednym z najlepszych „czarnych głosów” na polskim rynku muzycznym.

Zaprezentowana piosenka została napisana w USA przez Martina Brammera i Jez Ashursta. Została ona zaproponowana artyście już kilka lat temu, ale dopiero teraz Paweł postanowił wziąć ją na warsztat i umieścić wśród pozostałych dziesięciu premierowych kompozycji, jakie znajdą się na płycie. Powodem decyzji była informacja od samych autorów utworu, iż jest to numer absolutnie napisany dla Pawła i żaden artysta, jak podkreślają, nie potrafił wykonać tej piosenki z tak mocnym funkowym feelingiem i brzmieniem. Artysta ma zamiar, do momentu wydania pierwszego singla, promować utwór „Too much too late” w wersji akustycznej, jako kompozycję przedpremierową projektu. Na fortepianie ponownie towarzyszy artyście Konrad „Kabe” Biliński, który znakomicie zaaranżował utwór (współpracował z takimi artystami jak Kora, Natalia Przybysz [Sistars], Patrycja Kosiarkiewicz).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.