Facebook Google+ Twitter

Kowal: Platforma Obywatelska boi się Jarosława Kaczyńskiego

Według Pawła Kowala dzisiaj głównym celem PO jest trwanie przy władzy.

 / Fot. PAP/Jakub KamińskiW ocenie lidera PJN jest to spowodowane strachem przed PiS i Jarosławem Kaczyńskim. Chodzi tutaj o słowa prezesa PiS o Smoleńsku w dniu wybuchu tzw. afery trotylowej. Kaczyński nazwał katastrofę smoleńską niebywałą zbrodnią i pośrednio obciążył nią rząd. W ocenie Kowala te słowa oznaczają fizyczne niebezpieczeństwo dla polityków PO w razie powrotu PiS do władzy. Dlatego w jego ocenie Platforma będzie trwała u władzy.

Paweł Kowal zapytany o głośną sprawę sędziego Tuleyi powiedział, że nie ma czego tutaj komentować. Istotą sprawy jest wyrok skazujący doktora Mirosława G., za przyjmowanie łapówek, a cała reszta jest sędziowską pogadanką, która nie ma znaczenia.

Paweł Kowal był dzisiaj gościem Bogdana Rymanowskiego w programie "Jeden na jeden".

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Panem Małkowskim rzuciło i zabulgotało.
Lustracji i dekomunizacji boją się byli pracownicy spec służb , osobowe źródła informacji .
Pan zna ich metody więc się boi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sam oddał część suwerenności podpisując Traktat Lizboński . Trzeba wyjść z Unii .
To pan nie zauważył ,że mamy demokrację ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hi hi hi , pan Gliński to pacynka w rękach prezesa . Czy sobie przeliczył jakie ma szanse i kto go poprze ? To ma być li tylko hucpa polityczna poparta przez PiS i SP .

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Panie Koźmiński , a jak Kaczyński poprawi jakość życia ? Da każdemu po 5 tysięcy ?
Jedyne co jest w stanie zrobić to scentralizować władzę , wprowadzić powszechny zamordyzm , przeciwników powsadza do więzienia .......i będzie najszczęśliwszym człowiekiem . Spełnią się jego sny o potędze. Mali ludzie tak mają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Panie Tuszyński , pan wie doskonale że te referenda to polityczna zmowa Solidarności z Kaczyńskim . Po drugie ma to być 4 -ro godzinny strajk .
Jeśli chcecie koniecznie przejąc władzę to są od tego wybory .Moim zdaniem PiS to dopiero doprowadzi kraj do ruiny ze swoimi fobiami . Nie ma w Polsce kryzysu , nie wywołujcie go bo marzycie o władzy .
PiS rządził 2005-2007 , nie zrobił nic , kompletnie nic . A mógł , nie było globalnego kryzysu. Zajmowali się walką polityczną z przeciwnikami . Szperali w archiwach , szukali haków .Nie chcę tej powtórki i tego chaosu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W województwie śląskim trwają referenda w e wszystkich większych zakładach pracy w sprawie strajku generalnego i jeśli dało się obalić PRL to i platforma z swoimi wasalami też się ugnie i padnie jak śliwka w kompot, szykują się zwolnienie grupowe na początek Fiat i 1500 osób na bruk za chwile następne, bezrobocie rośnie zobaczymy co PO zaproponuje ile wytrzyma opieka społeczna i biura bezrobotnych te ostatnie już nic nie zaproponują i są zupełnie bezradne.Obecnie rząd zajmuje się pomocom dla Grecji w postaci wielomilionowych pożyczek bezzwrotnych a tu w kraju bieda i ubóstwo

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Robercie Kamiński,
Proszę mi nie pieprzyć tutaj o fobii, spokoju psychicznym czy skołatanych nerwach. Ja "gebelsowskie" czy "wczesnopeerelowskie" metody propagandowe znałem już w czasach kiedy Kaczyńscy byli głaskani po główkach przez "komunę". Natomiast metody "późnopeerelowskie" znam z autopsji. Dlatego dzisiaj tych naśladowców dr. Goebbelsa, takich jak Kaczyński, Hofman, Kurski, Ziobro itd, ja czytam jak indiański tropiciel ślady.
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Leszku skoro ma pan takie fobie to najwyższy czas coś z tym zrobić.

Wiem, że atmosfera w24 mocno wpływa na samopoczucie.
Ciągłe nakręcanie emocji , błyskawicznie rujnuje wcześniej osiągnięty z takim trudem spokój psychiczny.
Więc może należało by ograniczyć czas spędzany przed komputerem i telewizorem.
Więcej spacerów po lesie , parku niewątpliwie odpręży Pana skołatane nerwy.
Życzę spokojnych nocy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja też się boję Kaczyńskiego. Patrząc przez pryzmat kultury polskiej, która jest oparta na kulturze łacińskiej, jest to człowiek podły, chamski i bezczelny. Taka hybryda Goebbelsa, Hitlera i Stalina. Wszystko co szanuję zdeptał, opluł, spłaszczył lub użył dla swoich egoistycznych celów. Jedyne co jest dobre, to to, że nie ma siły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kaczyńskiego to się nawet jego kot nie boi tylko go gryzie. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.