Facebook Google+ Twitter

Kowal: Żałujemy, że Joannie nie starczyło sił

Szef PJN Paweł Kowal nie kryje rozczarowania obecnością Joanny Kluzik-Rostkowskiej na konwencji PO. Na sobotnie popołudnie zapowiedział wydanie decyzji o ewentualnym wykluczeniu posłanki z PJN, a na swojej stronie www napisał: "żałujemy, że [Joannie] nie starczyło sił".

Joanna Kluzik-Rostkowska (I rząd, w czerwieni) na konwencji PO / Fot. PAP/Adam Ciereszko"Nawet zła decyzja jest lepsza niż brak decyzji. Cieszę się, że sytuacja się wyjaśniła i nie ma dwuznaczności. Życzymy Joannie wszystkiego dobrego - żałujemy, że nie starczyło sił" - słowa Pawła Kowala, zamieszczone na jego stronie internetowej, zdają się przesądzać sprawę dalszej przynależności Joanny Kluzik-Rostkowskiej. Decyzję o ewentualnym usunięciu jednej z założycielek PJN z szeregów tej partii obecny szef ugrupowania zapowiedział na sobotnie popołudnie.

Jeszcze do wczoraj czołowi politycy PJN nie spodziewali się obecności Kluzik-Rostkowskiej na konwencji PO. - Uwierzę, jak zobaczę - mówiła Elżbieta Jakubiak, wraz z którą Kluzik-Rostkowska zakładała PJN. - Wierzę jej na słowo - podkreślał Paweł Kowal, przywołując swą wcześniejszą rozmowę z Kluzik-Rostkowską, która dotąd zaprzeczała, jakoby wybierała się na zjazd Platformy.

Więcej: Kluzik-Rostkowska na konwencji PO: podoba mi się wasze towarzystwo

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Dała się wykorzystać... tak jak Arłukowicz: za rok o tych politykach nie będziemy nawet słyszeć. Przynajmniej na razie ich pierwszoplanowe role w polskiej polityce już nie istnieją. Zostali zdegradowani do którejś tam ligi. Z resztą było widać, że w PO Kluzik-Rostkowskiej nie lubię za bardzo. Zagrywka na potrzeby wyborów, wykorzystanie polityków. A szkoda, bo akurat dwójka o której wspomniałem to bardzo rzeczowi ludzie (a Arłukowicz na tle Napieralskiego prezentował się wręcz imponująco).

A PJN jeśli wierzyć sondażom, odbił się od dna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja podejrzewam, że ciekawszy jest tu aspekt odejścia tej pani z partii, ktorą sama założyła: być może istanieją jakieś nie znane szerszemu ogółowi przesłanki, że to nie PiS wchłonie ponownie PJN, ale PJN = Kowol, obejmie całość po Kaczynskim; w bliżej nieokreslonej przyszłości, ale jednak. I w tym sensie prowadzenie partii przez kobietę było nie do przyjęcia. A Kowal, jakby nie było - ma mocno na pieńku z pewnymi osobami, które go podgryzały w PE; może sie więc zdarzyc, że "...zemsta, choć leniwa, nagna ich w jego sieci..."
Oczywiscie jest to rozumowanie karkołomne, ale...nie ma rzeczy niemożliwych. Szczególnie w polityce, co widać gołym okiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 12.06.2011 19:54

Tylko krowa nie zmienia poglądów, grunt to wreszcie wybrać mądrze :)
Mućka i ktoś jeszcze nie ? :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Klasyczny przykład relatywizmu:-))) Sekta nagle "zapomniała" jak to PiS korumpował i ile to polityków przygarnął pod swoje skrzydła...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po ostatnich wypowiedziach polityków różnych opcji można wnioskować , że o przychylność dla decyzji pani poseł raczej będzie trudno. Przekonał sie o tym Palikot.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wypada nazywać tego prostytucją polityczną, bo Pani Kluzik-Rostkowska to w końcu kobieta. Ale korupcja polityczna to jest na pewno. Poza tym, zarówno PO, jak i sejmowy plankton, który do PO pragnie się dostać można posądzić o: bezczelność, bezideowość, samolubność i zakłamanie. "Podoba mi się wasze towarzystwo" - powiedziała Pani Kluzik-Rostkowska, czemu wcale się zresztą nie dziwię. Ze swoim towarzystwem bowiem do sejmu kolejny raz by się nie dostała.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomasz myślę, że Kataryna ma rację. Coś za coś to podstawowa zasada w każdej partii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No pewnie, że zabrakło wyobraźni. Powinna była siedzieć cicho, a nie organizować prezesowi w traumie kampanię - w efekcie całej tej hecy by nie było. :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kataryna na Twitterze: "Feministyczny wątek w wystąpieniu Kluzik może wskazywać czym jej Tusk zapłaci. Stołkiem po Radziszewskiej."

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maria Brzozowska
  • Maria Brzozowska
  • 11.06.2011 22:17

Piszesz ,elaszychlińska że nie znalazłeś nic konkretnego o kongresie PO .Nie ma nic ponieważ ludzie pobierający bezkrytycznie PiS- tacy jak np. pani Magda Wieczorek nie maja nic merytorycznego do powiedzenia ,albo taki pan Osuch ze złości i bezsilności wypisuje bzdury. Pisząc na przykład tekst z wrednym tytułem .
Nie wierze , że słuchają ojca Wiśniewskiego albo ojca Burzyńskiego Może się spowiadają albo myślą o sobie i jak zostali zmanipulowani przez PiS.Może zadali sobie pokute za bluźnienie bliźniemu ?Kto wie .Cuda się zdążają .

Jedna osoba łaskawie mi wybacza(roman kożmiński , tak się nazwał ).Tylko co mi wybacza i za co ?To jest już zagadka godna tego internauty

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.