Facebook Google+ Twitter

Kozacy Rosji wystąpią w Łodzi

W poniedziałek, 25 października, na występ do Łodzi przyjedzie Państwowy Zespół Pieśni i Tańca Kozacy Rosji. Jest to jedna z najważniejszych artystycznych wizytówek Rosji, ze względu na kunszt, porównywalny z występami Chóru Aleksandrowa.

Kozacy Rosji w Łodzi / Fot. mat. organizatoraLiczący pięćdziesięciu artystów Państwowy Zespół Pieśni i Tańca Kozacy Rosji potrafi zachwycić widzów wspaniałym, dynamicznym i profesjonalnie wykonywanym programem.
Tańcem i śpiewem artyści snują opowieści o walce, wolności, pasji życia, sławie rosyjskich Kozaków, zachwycając najbardziej wybrednych widzów.

Artyści ubrani w ludowe, barwne stroje zaprezentują w Łodzi zapierające dech w piersiach dwugodzinne show. Zatańczą m.in. słynną "Kalinkę”, którą publiczność zna z wykonania Chóru Aleksandrowa. Nie zabraknie niezwykłych trików akrobatycznych, a także widowiskowego tańca z szablami; będziemy mogli zobaczyć niezwykłe bitwy z szablami i armatami.

Występ Kozaków Rosji rozpocznie się w poniedziałek, 25 października, o godzinie 19.30 w Klubie Wytwórnia w Łodzi.

Ceny biletów:
- 120 zł (VIP) / 90 zł / 70 zł / 50 zł.

Wiadomości24 będą miały do rozdania dla naszych czytelników wejściówki na ten koncert. Szczegóły już w najbliższych dniach.

Kozacy Rosji / Fot. mat. organizatoraKozacy Rosji / Fot. mat. organizatora

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.