Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31328 miejsce

Kozłówka - dwa światy

Kozłówka łączy w sobie dwa przeciwstawne światy. Arystokratyczny pałac Zamoyskich i muzeum sztuki socrealizmu. Niemożliwe?

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: fot. Ewa Tina Szafranowicz. W pawilonie północnym (dawnej powozowni) mieści się jedyna w Polsce i nieznana w innych krajach europejskich Galeria Sztuki Socrealizmu.
fot. Ewa Tina Szafranowicz. W pawilonie północnym (dawnej powozowni) mieści się jedyna w Polsce i nieznana w innych krajach europejskich Galeria Sztuki Socrealizmu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Lecz najbardziej interesujące jest, jak autorka realizuje temat w miejscach na opisy zdjęć. Bardzo dobry pomysł! W tej galerii jest to pięknie zrobione. A tutaj jeszcze lepiej: <a href="link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Muszę dodać, że muzeum jest interesujące.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Krystianie, dzięki za link. Przeczytałem to prawo Vagla: <a href="http://prawo.vagla.pl/node/9027">link</a> "Lepiej późno niż wcale." W muzeum na terenie Niemiec nagrałem około dziesięciu filmów. Było tylko ogłoszenie, żeby nie stosować lamp błyskowych z uwagi na czujniki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Grażyna Kosma
  • Grażyna Kosma
  • 15.09.2010 19:31

Ewo, ja sobie tak pod noskiem 'pohumałam' z dwóch powodów: treści zawartej w linku (zawsze mnie wkurza płacenie za fotografowanie czegoś, co jest dobrem narodowym i ma służyć obywatelom, a w rezultacie zniechęca do zwiedzania) i na myśl, że jednak Polak potrafi ominąć szemrane przepisy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo przeczytaj informacje ze strony jaką podałem, zakazy fotografowania stosowane przez muzea jest klauzulą niedozwoloną więc to specjalne pozwolenie nie jest wcale takie specjalne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ha! Tu was mam! Czekałam na jakiś efekt moich słów. Z uwagi na udział w konferencji poświęconej zabytkom dostaliśmy specjalne pozwolenie na zrobienie tych zdjęć. Bez fleszy oczywiście. I co wy na to?

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://prawo.vagla.pl/node/9027

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo złamałaś zasady.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dodam tylko, że zdjecia robione są telefonem komórkowym a nie aparatem. W Kozłówce jest ZAKAZ robienia zdjęć nawet bez flesza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.