Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

477 miejsce

KPP Hrubieszów. Rady policyjnego Lwa na bezpieczne wakacje

Hrubieszowscy policjanci wraz z sierż. Lwem odwiedzili uczniów w Szychowicach i Kosmowie. Mundurowi przypomnieli dzieciom o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku nad wodą, w lesie, a także podczas gier i zabaw.

 / Fot. Archiwum KPP w HrubieszowieZwracali uwagę na zagrożenia, z którymi dzieci mogą zetknąć się w czasie wakacji, Apelowali o unikanie rozmów z nieznajomymi, przypadkowo spotkanymi, zaczepiającymi nas. Częstującymi słodyczami, oferującymi podwiezienie.

Korzystając z internetu - upominali mundurowi - należy używać komunikatorów tylko do kontaktów ze znajomymi, o których wiedzą rodzice. Z komunikatorów i czatów korzystają też osoby o złych zamiarach.

W dalszej części spotkania uczniowie zadali policjantom wiele ciekawych pytań. Między innymi interesowało ich na czym polega codzienna służba w Policji, jak wygląda szkolenie funkcjonariuszy.

- Największy uśmiech na dziecięcych buziach wywołało pojawienie się maskotki hrubieszowskiej Policji sierż. Lwa, który  / Fot. Archiwum KPP w Hrubieszowieserdecznie przywitał się z uczniami i nauczycielami – powiedziała asp. Edyta Krystkowiak oficer prasowy KPP. - Na koniec spotkania ustawiliśmy się do pamiątkowego zdjęcia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Takie szkolenie przydałoby się również dorosłym... :)
--------------------

Owszem. Znany psycholog twierdzi, że kwestia kasków do wózków spacerowych to tylko kwestia czasu. A potem - do łóżka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Takie szkolenie przydałoby się również dorosłym... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.