Facebook Google+ Twitter

KPP Hrubieszów. Współczesna historia uciekiniera Śnieżka

Policjanci z Posterunku Policji w Trzeszczanach zatrzymali nieznajomego mężczyznę, który włamał się do pustego domu, najadł się i położył się spać.

„Kocha, lubi, szanuje. Nie chce, nie dba. Żartuje”?

62-latek po sprzeczce z żoną, zdenerwowany wsiadł na rower i ruszył przed siebie. Znalazł się w gminie na terenie powiatu hrubieszowskiego, w gminie Trzeszczany.

„Jak sobie poradzi w lesie, bez jedzenia”?

 / Fot. Jerzy Kirzyński/ zdj. ilustracyjneZaczął zapadać zmrok i pomyślał, że musi się gdzieś schronić przed nocą. Zobaczył dom…

„Jest tam kto”?

Wyważył okno i wszedł do środka. Zajrzał do lodówki…

„Umieram z głodu, a tu świeżutki chlebek. Ser. Pyszności. To wygląda smakowicie. Gospodarze wybaczą, błąkam się w obcym  / Fot. Jerzy Kirzyński/ zdj. ilustracyjneterenie”.

 / Fot. Jerzy Kirzyński/ zdj. ilustracyjneOtworzył i zjadł dwie konserwy, a z zebranych w lodówce składników ugotował rosół. Najadł się i następnie położył się na łóżku.

„Ciekawe, kto tu mieszka”?

Kiedy właściciel wrócił do domu i zobaczył śpiącego mężczyznę, poinformował Policję. / Fot. Jerzy Kirzyński/ zdj. ilustracyjne

 / Fot. Archiwum KWP Lublin- Kiedy policjanci z Posterunku Policji w Trzeszczanach przyjechali na miejsce ustalili, że mężczyzna jest mieszkańcem Białej Podlaskiej - powiedziała asp. Edyta Krystkowiak, oficer prasowy KPP w Hrubieszowie. - Teraz strudzony cyklista odpowie przed sądem za włamanie. Grozić może mu kara do 10 lat więzienia.

„ Nie jestem bandytą, złodziejem lecz uciekinierem”.

Cytaty i zdjęcia /4/ pochodzą z bajki” Królewna Śnieżka”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.