Facebook Google+ Twitter

KPP Łuków. Podwójna wpadka

Dwóch młodych mężczyzn z haszyszem zatrzymali łukowscy policjanci. Kierujący samochodem nie posiadał uprawnień. Policjanci sprawdzają obecnie czy zajmowali się oni rozprowadzaniem środków odurzających.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiDyżurny łukowskiej komendy Policji został powiadomiony, że kierujący samochodem na ulicy Dmocha może znajdować się pod działaniem alkoholu.

Funkcjonariusze zatrzymali osobówkę do kontroli drogowej. Autem kierował 23-latek z gminy Łuków. Jego wygląd i zachowanie  / Fot. Archiwum Policjiwskazywały, że może znajdować się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, a do tego policjanci znaleźli przy nim haszysz.

W kieszeni drzwi auta była kolejna porcja narkotyku.

Policjanci zbadali stan trzeźwości 23-letniego kierowcy samochodu, w jego organizmie nie stwierdzili obecności alkoholu.

Młody mężczyzna nie chciał poddać się badaniom na zawartość środków odurzających i psychotropowych. Dlatego też z uwagi na podejrzenie, że mógł kierować autem pod wpływem narkotyków w szpitalu pobrano od niego krew.

 / Fot. Archiwum KWP Lublin- Narkotyki zostały zabezpieczone - uzupełnił rzecznik łukowskiej Policji asp. szt. Marcin Józwik. -Wkrótce obaj usłyszą zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Ponadto policjanci ustalają czy zajmowali się dilerką. Kierowca odpowie też za kierowanie samochodem bez prawa jazdy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.