Facebook Google+ Twitter

KPP Parczew. Policjanci uwolnili straceńca

„Wiedziałem, że droga, którą podążam, prowadzi mnie do samozniszczenia. Chciałem inaczej żyć..." - wsłuchiwał się w przesłanie znanego rapera. Kupił więc łańcuch i dużą kłódkę.

 / Fot. Archiwum KPP Parczew- Mężczyzna poinformował dyżurnego parczewskiej komendy, że dzień wcześniej przywiązał się łańcuchem do kaloryfera, a klucz wyrzucił przez okno - relacjonował rzecznik KPP w Parczewie mł. asp. Artur Łopacki. - Teraz prosi o pomoc i uwolnienie.

Przebywanie w niezmiennej pozycji od długiego czasu stało się dla mieszkańca gminy Parczew nie do zniesienia. Mężczyzna zdołał sięgnąć po telefon komórkowy i zadzwonić na Policję.

Funkcjonariusze z parolu interwencyjnego stwierdzili, że 30-latek nie kłamał. Twierdził, że ma problem z alkoholem i nie chciał już dalej go spożywać.

Szukanie klucza na podwórku zajęło mundurowym trochę czasu, ale zakończyło się sukcesem.

Stróże prawa powiedzieli desperatowi o instytucjach i placówkach pomocy w leczeniu uzależnień. Namawiali do korzystania z fachowej pomocy na oddziale szpitalnym, czy w poradni przeciwalkoholowej.

- Udzielili mu też rady, aby nie poszukiwał już nowatorskich rozwiązań w uwalnianiu się od problemu alkoholowego - dodał  / Fot. Archiwum KWP Lublinrzecznik parczewskiej Policji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.