Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20267 miejsce

KPP w Radzyniu Podlaskim. Zdążyli z pomocą zdesperowanej kobiecie

Patrolują ulice. Zatrzymują sprawców kradzieży, włamań, rozbojów, zabójstw. Kontrolują kierowców i stan techniczny pojazdów. Podejmują też interwencje szczególne.

Dyżurny radzyńskiej komendy Policji został poinformowany o tym, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Wohyń, młoda kobieta zapowiedziała targnięcie się na własne życie. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol z drogówki, który znajdował się, w tym momencie, najbliżej miejsca zdarzenia.

Policjanci w rozmowie z domownikami, potwierdzili tę informację. Ustalili dodatkowo, że kobieta wybiegła z domu zabierając ze sobą nóż. Nie byli w stanie określić kierunku jej ucieczki.

 / Fot. Archiwum KPP Radzyń Podl.Sierż. szt. Piotr Mucha oraz sierż. Piotr Woszczak przeszukując teren posesji w jednym z pomieszczeń gospodarczych natrafili na wspomniany nóż. Po wspięciu się na strych, funkcjonariusze odnaleźli poszukiwaną kobietę. Nie oddychała.

Policjanci natychmiast przystąpili do reanimacji, przywracając jej funkcje życiowe. Wezwali karetkę pogotowia oraz strażaków.

- Warunkiem sprawnego przeprowadzenia tej odmiennej niż zazwyczaj interwencji były wysokie umiejętności zawodowe obu  / Fot. Archiwum KPP Radzyń Podl.policjantów, wiedza i umiejętności udzielania pierwszej pomocy- dodała rzecznik KPP w Radzyniu Podlaskim asp. Barbara Salczyńska. - Słowa pochwały należą się również dyżurnemu, który, po uzyskaniu prośby o ratunek, natychmiast zadysponował policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego pełniącymi służbę w pobliskim rejonie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dzięki za ten konkret!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak miło przeczytać na W24 pozytywną informację na temat policjantów:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.