Facebook Google+ Twitter

Kradł paliwo, bo... nie stać go było na tankowanie swojego BMW

Gdańscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kilkukrotną kradzież paliwa z trójmiejskich stacji benzynowych. Jak tłumaczył policjantom, kradł paliwo gdyż jego BMW za dużo pali i nie stać go na jego normalne tankowanie.

BMW serii 5 produkowane w latach 1996-2000 - zdjęcie ilustracyjne / Fot. IFCAR / WikipediaW ręce stróżów prawa wpadł 27-letni mężczyzna, który tankował na gdańskich stacjach paliwo, a następnie odjeżdżał z nich nie płacąc za benzynę. Paliwowy złodziej wpadł dzięki zapisom z kamer monitoringów na stacjach benzynowych. W chwili obecnej policja podejrzewa go o co najmniej trzy kradzieże paliwa o łącznej wartości prawie 400 zł.

- Policjanci ustalili, że mężczyzna zanim wjeżdżał na stację, zmieniał tablice rejestracyjne w swoim samochodzie. Po zatankowaniu, odjeżdżał nie płacąc - mówi asp. Magdalena Michalewska z gdańskiej policji.

Jak informuje serwis prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, zatrzymany tłumaczył policjantom, że BMW serii 5, które posiada dużo pali i nie stać go na tankowanie swojego samochodu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.