Facebook Google+ Twitter

Kradli paliwo z urzędu gminy

Do policyjnego aresztu trafili trzej pracownicy Urzędu Gminy w Grabicy (Łódzkie). - Mężczyźni podejrzewani są o kradzież paliwa należącego do urzędu - poinformowała dziś starsza posterunkowa Małgorzata Para, rzeczniczka piotrkowskiej policji.

Najpierw patrol drogówki zatrzymał do kontroli żuka. 43-letni mężczyzna przewoził nim cztery kanistry ze 110 litrami oleju napędowego. Przyznał, że paliwo jest kradzione, i że ukradł je wspólnie z dwoma kompanami. Kiedy i oni zostali zatrzymani, okazało się, że od około dwóch lat wszyscy trzej kradną paliwo należące do Urzędu Gminy w Grabicy (powiat piotrkowski, województwo łódzkie). – Olej opałowy ginął ze zbiornika pieca centralnego ogrzewania, a olej napędowy przeznaczony był do silników maszyn należących do Urzędu – relacjonuje Para wyniki pracy policjantów.

Zatrzymani mężczyźni byli zatrudnieni w urzędzie w Grabicy, który okradali. W urzędowym garażu znaleziono dwa 30-litrowe kanistry z paliwem przygotowane przez nich do wywiezienia, a w ich domach w sumie 700 litrów oleju opałowego i napędowego. Za kradzież grozi im do 5 lat więzienia.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.