Facebook Google+ Twitter

Kradnie bo musi, kradnie bo lubi

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-08-27 16:08

Kradzież. To jedyna rzecz jakiej się nauczył. Tylko tyle zdążyła przekazać mu matka, która zniknęła na zawsze, zakuta w kajdanki na stacji metra. Alex miał wtedy tylko siedem lat. Gdy widzimy go po raz drugi, opuszcza sierociniec. Jest zupełnie sam.

Plakat promujący film / Fot. materiały prasoweBez żadnych szans na znalezienie swojego miejsca w społeczeństwie. Ale próbuje… Jest jak wilk, który poddaje się tresurze. Jego dzika natura okazuje się jednak silniejsza. Alex powraca na ulicę, by robić to, co naprawdę potrafi. To, w czym jest najlepszy.

Włóczy się po miejskich dworcach, autobusach i dyskotekach… Ale nawet najbardziej samotne wilki potrzebują czasem towarzystwa… Pewnego ranka dostrzega w supermarkecie Sarę – zagubioną dziewczynę, która wsuwa do kieszeni jedną z płyt… Sara kradnie od czasu do czasu. Jest dziewczyną z dobrego domu, której jedynymi problemami są
ciuchy i egzaminy semestralne. Teraz w jej życiu pojawi się tajemnicza i szalona propozycja: on nauczy ją kraść, ona będzie jego partnerem…

Między dwójką młodych ludzi rozpoczyna się gra, w której wspólna kradzież staje się pretekstem do niezwykłych i niebezpiecznych spotkań – pełnych emocji, czułych dotyków i elektryzujących spojrzeń. Ich światy zaczynają się ze sobą ścierać. Alex nie ma nic do stracenia – Sara może stracić wszystko – rodzinę, szansę na studia… normalne życie. Czy mają przed sobą wspólną przyszłość?

Wiadomości24.pl są patronem filmu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.