Facebook Google+ Twitter

Kraina ognia i lodu według Mai Husko

8 lutego, w Ośrodku Kultury i Sztuki we Wrocławiu, w Dolnośląskim Centrum Informacji Kulturalnej ( Rynek-Ratusz 24) odbędzie sie wernisaż wystawy fotografii Mai Husko pt. "Moja Islandia". Autorka przedstawi cykl swoich zdjęć.

Na zdjęciach Mai Husko widać jej osobiste fascynacje - autorka kocha konie / Fot. Maja HuskoMaja Husko, w latach 1998-2002 studiowała w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi, na Wydziale Realizacji Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografii. Obecnie współpracuje z kwartalnikiem "Moda i Styl" oraz anglojęzycznym tygodnikiem "The Warsaw Voice" (suplement dolnośląski "The Wrocław Voice").

Islandia jednym słowem / Fot. Maja HuskoOd czterech lat jest licencjonowanym pilotem paralotni. Największe pasje to podglądanie i utrwalanie życia w kadrze. Zdjęcia Maji Husko zasługują na zaprezentowanie ich jak najszerszej liczbie osób. Już od 8 lutego w Ośrodku Kultury i Sztuki we Wrocławiu w Dolnośląskim Centrum Informacji Kulturalnej ( Rynek-Ratusz 24) będziemy mogli podziwiać twórczość Mai Husko.

Czas, by wyruszyć w drogę... / Fot. Maja HuskoMaja Husko uwieczniła na swoich zdjęciach niepowtarzalny urok wyspy na Atlantyku - Islandii. Podróż w to tajemnicze miejsce zaowocowała serią fotografii najróżniejszych obiektów. Będziemy mogli oglądać islandzkie krajobrazy, małe zatoczki...

Bezkresne piękno / Fot. Maja HuskoO godz. 18 odbędzie się wernisaż wystawy, na którym obecni będą organizatorzy oraz sama autorka fotografii. To pierwsza i na pewno nie ostatnia wystawa tego typu zdjęć Mai Husko. "Moja Islandia" zaprasza nas w podróż po bajkowej wyspie, gdzie ogień i lód tworzą harmonię piękna. Dzięki umiejętnościom i talentowi Maja Husko zatrzymała w kadrze florę i faunę Islandii. Gotowi na wyprawę na Islandię?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

pytanie organizacyjne - wstęp na wystawę jest bezpłatny?

Komentarz został ukrytyrozwiń

wspaniałe zdjęcia, przyjde na wernisaż, będę we Wrocławiu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sebastianie, dzięki na informację, z wielką chęcią wybiorę się na wystawę. Zdjęć rzeczywiście za dużo, ale dobrze rozumiem Twój dylemat, bo wszystkie są niesamowite!

Komentarz został ukrytyrozwiń

A tu się zgodzę :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

zdjęc sporo jak na informację o wystawie, ale za to jakich ładnych! Trudno mi było wybrać jedno, gdyż wszystkie są szalenie ładne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) ale chyba za dużo tych obrazków, bo nazbyt dobrze nie wyglądają.
Pzdr.!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.