Facebook Google+ Twitter

Krajobrazowy eksponat do obejrzenia i przeżycia

Beskid Sądecki to jedna z najpiękniejszych krain geograficznych. Historyczna Sądecczyzna była ponadto niezwykle zróżnicowana kulturowo. Lachowie, Górale, Łemkowie, Cyganie i Niemcy... Ślady przeszłości prezentuje Sądecki Park Etnograficzny.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Sądecki Park Etnograficzny prezentuje budownictwo ludowe XIX-wiecznej Sądecczyzny, uzupełnione o dwór, kościół i cerkiew. Fot. Lidia Raś
Sądecki Park Etnograficzny prezentuje budownictwo ludowe XIX-wiecznej Sądecczyzny, uzupełnione o dwór, kościół i cerkiew. Fot. Lidia Raś

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

ok.godne uwagi!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.07.2009 21:16

Tam jeszcze nie byłem... Włóczy się człowiek po świecie, a tu niemalże pod nosem takie śliczne tereny do odwiedzenia. Poprawię się w sierpniu jak wyruszę na urlop.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Pani redaktorka wytknęła błędy" i to sie nie spodobało autorce. Trudno... Żadnego komentarza do tej pory nie usunęłam, poza Twoim, bo raczej był dowodem Twojego amatorskiego podejścia do tematu, niz mojego. Jeśli tego nie zauważyłaś, to też trudno. I ostatnia uwaga - niniejszym komentarzem kończę tę "wybitnie intelektualna" wymiane zdań, bo robisz z W24 magiel, a one nie są takim miejscem. Masz do mnie jakies pytania - widoczny jest mój nr GG, zapraszam! Tu dyskusja jest dla mnie zakonczona, bo nie mam zamiaru wdawać się w żenujące polemiki. Zachowajmy pewien poziom!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ida, 6 tekst to nie debiut;>
i stosuję się zawsze do uwag, jeśli są merytoryczne. Nie lubię, kiedy oceniająca zaczyna od wstępu z trudem kryjącego zazdrość/no cóż, rzecz ludzka/ a potem postanawia oceniać cudzy tekst pisząc swoje osobiste, subiektywne wrażenia o nim. Od ferowania ocen są czytelnicy, panie redaktorki są od wytykania błędow ortogr i stylistycznych.
do tego pani redaktorka kasuje nieprzychylne jej komentarze pod tekstami, własnymi. Jak na blogasku. A niby poważne źródło i miejsce wirtualnej aktywności. Akurat.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Maćku, bo tu nie o puryzm chodzi, ani o zdjęcia, tylko o tekst Klary, który moderowałam; a uwag widać debiutująca u nas autorka nie lubi! :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ido, puryzm językowy przesłania czasem ciekawe obserwacje, których w twoich relacjach ze świecą szukać.
też oczywiście pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Klaro, ja sie wybrałam w Beskid Sądecki! Nie do Beskidu!! A poza tym nie masz pojęcia, jak różnorodnie spedzałam tam czas. A to co postanowiłam tu zaprezentować, to juz moja subiektywna decyzja. Nieustająco pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

no cóż, gdybym juz wybrała się do Beskidu Sądeckeigo, raczej nie ograniczyłabym się do fotografowania skansenu. To akurat potrafi każdy uczestnik wycieczki szkolnej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) Chodzimy Lidko tymi samymi ścieżkami :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Interesujące, bardzo ładne jest ok

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.