Facebook Google+ Twitter

Krajowa „dwójka”.Policjanci spieszyli kolejnego pijanego kierowcę

Trochę się zasiedział, nawet dłużej niż zaplanował. Doszedł jednak do wniosku, że opóźnienie nadrobi na trasie. Sympatyczni biesiadnicy, schłodzona gorzałka. Żadnych problemów na horyzoncie. Życie jest piękne.

 / Fot. KWP Lublin - Policjanci bialskiego ruchu drogowego, patrolujący w ramach prowadzonej akcji „PRĘDKOŚĆ” drogę krajową K-2, zauważyli w miejscowości Wysokie samochód, który wyprzedził na skrzyżowaniu inny pojazd - mówi rzecznik KMP w Białej Podlaskiej kom. Jarosław Janicki.

- Kiedy policjanci włączając sygnały dźwiękowe i świetlne ruszyli za nim, auto przyspieszyło do 130 km/h, przekraczając dozwolona prędkość o 40 km/h.

Po kilkuset metrach pościgu, policjanci zatrzymali samochód do kontroli.

- Jak się okazało kierujący, 44-letnim mieszkaniec Lublina, miał w organizmie 4 promile alkoholu - dodał komisarz Janicki. - Jak oświadczył, wraca z Białej Podlaskiej do Zamościa, gdzie czasowo przebywa.

 / Fot. Archiwum PolicjiZ dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że policjanci zapobiegli tragedii na drodze. Kompletnie pijany kierowca miał do przejechania 160 km. Na szczęście,już na początku podróży, został wyeliminowany z ruchu drogowego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.