Facebook Google+ Twitter

Kraków Airport największym partnerem Eurolotu w Polsce

Stanie się tak za sprawą kolejnych połączeń, jakie przed wakacjami uruchomi Eurolot na trasach z Krakowa.

Wśród nowych połączeń znajdą się loty do Amsterdamu, Zurychu, Hamburga, Florencji, Dubrownika, Wilna i Heringsdorfu - te połączenia Eurolot planuje uruchomić już od lipca br. Od maja z Krakowa będzie można polecieć do Lwowa. Większość lotów zagranicznych będzie obsługiwana przez samoloty Bombardier Q400 NextGen. Jest to najnowocześniejszy i najszybszy na świecie samolot turbośmigłowy. Q 400 w barwach Eurolotu / Fot. materiał prasowy Kraków Airport

Atutem oferty Eurolotu jest nie tylko flota powietrzna, ale także ceny oferowanych połączeń. Od dziś rusza sprzedaż biletów na nowych trasach z Krakowa, a ich ceny zaczynają się od 99 zł dla połączeń krajowych i bliskiej zagranicy oraz 199 zł dla pozostałych kierunków. Ceny zawierają opłaty za wystawienie biletu i prawo do przewozu 20 kg bagażu rejestrowanego. Ponad to, na każdej trasie obowiązuje 50 proc. zniżka dla dzieci i młodzieży do lat 18.
Przewoźnik planuje wdrażać nowe połączenia stopniowo na przełomie maja i czerwca.

Eurolot zapowiedział, że w nadchodzącym sezonie wakacyjnym z Krakowa do Amsterdamu będzie można polecieć bezpośrednio, aż cztery razy w tygodniu, do Zurychu - trzy razy w tygodniu, do Wilna samoloty Eurolot będą latały dwa razy w tygodniu, do Lwowa cztery razy w tygodniu, a do Hamburga trzy razy w tygodniu.

Dwa spośród nowych połączeń w krakowskiej ofercie Eurolotu będą stanowić ofertę sezonową, dostępną w okresie wakacyjnym. Są to loty do Dubrownika i Heringsdorf. Na uwagę szczególnie zasługuje ten drugi port mieszczący się na Wyspie Uznam, którą dzieli zaledwie kilka minut drogi od Świnoujścia, co pozwala na ominiecie przeprawy promowej zabierającej tak cenny w podróży czas. Loty do Dubrownika będą oferowane do połowy października, do Heringsdorfu z Krakowa będzie można latać do połowy września.

"Nasza ekspansja nie byłaby możliwa, gdyby nie decyzja o zakupie nowej floty samolotów średniodystansowych - kanadyjskich Bombardierów, z których pierwszy będziemy mieli już za miesiąc" - powiedział Mariusz Dąbrowski, Prezes Zarządu Eurolot SA - "Podróże z nami będą zupełnie nowym doznaniem, nowy samolot daje bowiem nie tylko nowe, duże możliwości przelotowe, ale jest też dużo bardziej komfortowy, niż nasza dotychczasowa flota".


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ela Z.
  • Ela Z.
  • 05.04.2012 14:38

podobają mi się i kierunki i ich ceny czyli wakacje za granicą się szykują, jeszcze kilka lat temu nie przypuszczałam że będę tak często latać

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.