Facebook Google+ Twitter

Kraków Airport największym partnerem Eurolotu w Polsce

Stanie się tak za sprawą kolejnych połączeń, jakie przed wakacjami uruchomi Eurolot na trasach z Krakowa.

Wśród nowych połączeń znajdą się loty do Amsterdamu, Zurychu, Hamburga, Florencji, Dubrownika, Wilna i Heringsdorfu - te połączenia Eurolot planuje uruchomić już od lipca br. Od maja z Krakowa będzie można polecieć do Lwowa. Większość lotów zagranicznych będzie obsługiwana przez samoloty Bombardier Q400 NextGen. Jest to najnowocześniejszy i najszybszy na świecie samolot turbośmigłowy. Q 400 w barwach Eurolotu / Fot. materiał prasowy Kraków Airport

Atutem oferty Eurolotu jest nie tylko flota powietrzna, ale także ceny oferowanych połączeń. Od dziś rusza sprzedaż biletów na nowych trasach z Krakowa, a ich ceny zaczynają się od 99 zł dla połączeń krajowych i bliskiej zagranicy oraz 199 zł dla pozostałych kierunków. Ceny zawierają opłaty za wystawienie biletu i prawo do przewozu 20 kg bagażu rejestrowanego. Ponad to, na każdej trasie obowiązuje 50 proc. zniżka dla dzieci i młodzieży do lat 18.
Przewoźnik planuje wdrażać nowe połączenia stopniowo na przełomie maja i czerwca.

Eurolot zapowiedział, że w nadchodzącym sezonie wakacyjnym z Krakowa do Amsterdamu będzie można polecieć bezpośrednio, aż cztery razy w tygodniu, do Zurychu - trzy razy w tygodniu, do Wilna samoloty Eurolot będą latały dwa razy w tygodniu, do Lwowa cztery razy w tygodniu, a do Hamburga trzy razy w tygodniu.

Dwa spośród nowych połączeń w krakowskiej ofercie Eurolotu będą stanowić ofertę sezonową, dostępną w okresie wakacyjnym. Są to loty do Dubrownika i Heringsdorf. Na uwagę szczególnie zasługuje ten drugi port mieszczący się na Wyspie Uznam, którą dzieli zaledwie kilka minut drogi od Świnoujścia, co pozwala na ominiecie przeprawy promowej zabierającej tak cenny w podróży czas. Loty do Dubrownika będą oferowane do połowy października, do Heringsdorfu z Krakowa będzie można latać do połowy września.

"Nasza ekspansja nie byłaby możliwa, gdyby nie decyzja o zakupie nowej floty samolotów średniodystansowych - kanadyjskich Bombardierów, z których pierwszy będziemy mieli już za miesiąc" - powiedział Mariusz Dąbrowski, Prezes Zarządu Eurolot SA - "Podróże z nami będą zupełnie nowym doznaniem, nowy samolot daje bowiem nie tylko nowe, duże możliwości przelotowe, ale jest też dużo bardziej komfortowy, niż nasza dotychczasowa flota".


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ela Z.
  • Ela Z.
  • 05.04.2012 14:38

podobają mi się i kierunki i ich ceny czyli wakacje za granicą się szykują, jeszcze kilka lat temu nie przypuszczałam że będę tak często latać

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.