Facebook Google+ Twitter

Kraków: Alarm bombowy w centrum

Alarm bombowy w Krakowie. Ulica Lubicz jest zablokowana, tworzą się ogromne korki.

Kraków. Ulica Lubicz. / Fot. Wikimedia commons.Około godziny 17:15 policja otrzymała zgłoszenie o ładunku wybuchowym pozostawionym w samochodzie zaparkowanym pod wiaduktem na ul. Lubicz.

W efekcie domniemanej próby zamachu ul. Lubicz - jedna z newralgicznych arterii miasta - została zablokowana, a na miejsce zdarzenia zostały skierowane odpowiednie służby: policja, pogotowie, straż pożarna, antyterroryści, saperzy oraz jednostki ZIKiT i MPK.

Tramwaje i autobusy kierowane są na trasy objazdowe, wokół I obwodnicy tworzą się gigantyczne korki. Wokół skrzyżowania ul. Lubicz pod Dworcem Głównym stoją tłumy gapiów.

Nieoficjalnie mówi się o braku ładunku wybuchowego. Świadkowie twierdzą, iż ford Mondeo, w którym miałaby znajdować się bomba stoi zaparkowany pod wiaduktem od kilku dni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Gadu Gadu
  • Gadu Gadu
  • 09.02.2011 09:43

A JA WIEM KTO SIE W TO BAWI ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z tego co mi wiadomo (a wiem to na pewno), to istnieje taka nie pisana zasada, aby nie pisać o alarmach bombowych jeżeli są fałszywe, aby nie podpuszczać kolejnych (potencjalnych) dowcipnisiów do alarmowania służb porządkowych o nie istniejącej bombie. Im o to chodzi aby był rozgłos na temat bomby o której zaalarmowali. Ogólnie temat, który w ogóle się nie powinien pokazać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

rzeczywiście sytuacja była skomplikowana. zwłaszcza dla podróżnych, do których wtedy i ja się zaliczałam...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.