Facebook Google+ Twitter

Kraków: Amerykanin i Niemka dostali mandat za seks w środku miasta

Uprawiali miłość publicznie na ulicy Stolarskiej w nocy z poniedziałku na wtorek. Widok funkcjonariuszy spowodował, że przerwali tę upojną noc, przedstawiając na polecenie dokumenty - napisano we wtorek w serwisie prasowym straży miejskiej.

Tuż po północy - jak informuje we wtorek strona internetowa strazmiejska.krakow.pl - dyżurny Straży Miejskiej odebrał telefon od zbulwersowanego przechodnia. Mężczyzna informował, że przy ulicy Stolarskiej, obok budki handlowej dwie osoby… uprawiają seks. Nie robi na nich wrażenia fakt, że tuż obok przechodzą osoby postronne.

Jak podaje strazmiejska.krakow.pl, obywatela Stanów Zjednoczonych i obywatelkę Niemiec, w trakcie uprawiania miłości zastał interweniujący patrol; na polecenie strażników para zaprzestała karanego czynu i zmuszona została do okazania dokumentów.

Para za nieobyczajne zachowanie uprawiania miłości w miejscu publicznym otrzymała mandat karny w wysokości stu złotych (każdy).

Wykroczenia przeciwko obyczajności publicznej - jak powiadamia strona internetowa Rzecznika Praw Obywatelskich - następują w momencie, gdy osoba dopuszcza się nieprzyzwoitego zachowania, czyli tzw. nieobyczajnego wybryku, będącego naruszeniem ogólnie przyjętych dobrych zasad czy obyczajów; popełnia wykroczenie, za które grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 zł lub kara nagany.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

;P

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Dodam !
  • Dodam !
  • 07.08.2012 22:47

Ale ta straż nietaktowna. Jak można !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.