Facebook Google+ Twitter

Kraków: atak na Kawiarnię Naukową?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-02-09 22:44

Niecałe dwie godziny temu miał miejsce bezczelny atak na Kawiarnię Naukową (na krakowskim Kazimierzu), w której odbywał się pokaz filmu o protestach solidarnościowych. Od okna odbił się ciężki przedmiot, po chwili cała ulica przed kawiarnią wypełniła się gęstym, gryzącym dymem.

Najpierw myśleliśmy, że ktoś podpalił samochód właściciela lokalu, ale przez chmurę gęstego dymu nie było nic widać. Jedna koleżanka, Francuzka z wymiany uniwersyteckiej, zasłabła. Dopiero po pół godziny, gdy na miejscu były już policja i straż pożarna, okazało się, że to ktoś odpalił wojskowy granat dymny! Koledzy, którzy go widzieli mówili, że była na nim nabazgrana nazwa grupy ANTIFA ("FA" to skrót od "Federacja Anarchistyczna").

dziennikarka in-spe
Anarchistka Gosia

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Rudnicki
  • Rudnicki
  • 24.01.2011 00:16

Byłem w środku, "nazistow" bylo ponad 20-stu i balismy sie wyjsc na zewnatrz(zabarykadowalismy sie i skakalismy z maczetami po stołach), czesc uciekla tylnim wyjsciem. Jestem czlonkiem ANTIFY od wielu lat i jest mi wstyd, wejdzie na strone ANTIFA.bzzz.net w temat o beneficie, jest tam odnosnik do dyskusji na forum. Oczywiscie temat na forum zostal usuniety, propaganda "sukesu" po całości! Koncert zostal rozbity, my trzesiemy teraz dupami. Nie znajdziecie o tym zadnej info bo nie lubimy sie przyznawac do tego ze dostaniemy, jak tak dalej pójdzie to występuje z szeregów Antify!

Komentarz został ukrytyrozwiń
LewackiPunk
  • LewackiPunk
  • 23.01.2011 11:25

Dajcie spokój z tą ANTI-Fa, jak im tak mydła i dezodoranty firmy Fa przeszkadzają to ich sprawa. Zamordyści zapomnieli żer również ANTIFa ma prawo śmierdzieć!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ten tekst to prowokacja! Nic takiego nie miało miejsca!

Komentarz został ukrytyrozwiń

zaskakujące że informacja na ten temat nie pojawiła się ani na indymediach ani na centrum informacji anarchistycznej. antifa to przede wszystkim bojowi antyfaszyści którzy tego lokalu z pewnością by nie zaatakowali a gdyby Gosia anarchistą była na pewno by to wiedziała.
z drugiej strony w 3mieście odbyła się już prowokacja mająca oczernić antifę (dewastacja żydowskiego cmentarza)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.