Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8554 miejsce

Kraków. Beata Zuba "W stronę ciszy"

Gdzie leży kraina ciszy? Co oznacza wędrować w jej stronę? A także dlaczego warto? – te pytania mogą być punktem wyjścia do zrozumienia motywu artystki.

Kraków. Beata Zuba W Pałacu Sztuki trwa wystawa „W stronę ciszy” autorstwa Beaty Zuby, gdzie pokazane zostały portrety, szkice i miniatury, a także obrazy wielkoformatowe.

Kraków. Beata Zuba Ekspozycja opowiada o człowieku, którego świat wewnętrzny może być postrzegany przez aurę otoczenia, jakie sobie stwarza. U Beaty Zuby nie jest obecny fizycznie, ale pozostawia po sobie energię, ślady, światło
i cień tego, czego doświadczył w danym miejscu.

Kraków. Beata Zuba Nieco nostalgiczne, lekko niepokojące obszary oraz zakątki to środowisko obserwacji artystki oraz mocny akcent działania na emocje widza. Wielu z nas może wypatrzeć lub odszukać swoją drogę życia, która niczym duch przenika przez opuszczone rewiry.
To wielce nastrojowe malarstwo stanowić może punkt wyjścia, ale także cel w rozważaniach o potędze czasu, ducha oraz własnej drogi.

Kraków. Beata Zuba „…w seriach tworzonych przeze mnie obrazów odbija się jak w lustrze świat całkowicie własny, przetworzony przez pryzmat indywidualnej percepcji... wzbogacony
o moje odczucia. Z tego powodu mówię o moim malarstwie, że jest czynnością intymną. Możliwość wyrażania siebie przez plamę barwną, kreskę i ruch pędzla na płótnie jest dla mnie bezcenna…”
z notatek własnych 2007 Beata Zuba


Informacje o wystawie : FACEBOOK

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.