Facebook Google+ Twitter

Kraków: duże kolejki po specjalne bilety

Prawie 1000 osób stoi już w kolejce po specjalne wejściówki do szarego sektora. Pierwsze osoby pojawiły się już wczoraj o godzinie 19. - Wejściówki będą wydawane od godziny 10 - mówił wczoraj prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Osoby oczekujące na ulicy św. Jana / Fot. Dawid SerafinNa wczorajszej konferencji prasowej podano do wiadomości, że do rozdanie będzie 10 tysięcy specjalnych wejściówek do sektora usytułowanego tuż pod Bazyliką Mariacką. Bilety będą dostępne do odbioru od godziny 10 w dwóch punktach: na ulicy św. Jana 2 oraz w Pawilonie Wyspiańskiego na placu Wszystkich Świętych.

Pierwsze osoby wyposażone w śpiwory i termosy z gorącą herbatą pojawiły się już wczoraj o godzinie 19. - Bardzo mało jest tych wejściówek. Co to jest 10 tysięcy? Dlatego byliśmy tak wcześnie. Zresztą kilkanaście godzin to nie jest aż tak wiele w takiej chwili - tłumaczy mi pani Krystyna, która czeka od 21.
Początek kolejki na placu Wszyskich Świętych / Fot. Dawid Serafin
Oczekujący utworzyli specjalne listy kolejkowe. - To taka nasza obywatelska inicjatywa, żeby nie było niedomówień - wyjaśnia Rafał.

Obecnie w kolejce czeka około 1000 osób chcących odebrać wejściówki. Jednej osoba może odebrać tylko dwie wejściówki. Na razie nie wiadomo jaka ilość biletów trafi do poszczególnych punktów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Polska kolejkowa w słusznej sprawie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.