Facebook Google+ Twitter

Kraków. GŁOSY W GŁOWIE w Składzie Solnym

Pastelowe wariacje Jadwigi Sawickiej są najlepszym przykładem na to, że sztuka jest formą mirażów, pewnych umownych zjawisk, które po złączeniu dają nieoczekiwaną całość.

Kraków. GŁOSY W GŁOWIE Joanny Sawickej w Składzie Solnym / Fot. M. PółtorakKraków. GŁOSY W GŁOWIE Joanny Sawickej w Składzie Solnym / Fot. M. PółtorakW Składzie Solnym trwa wystawa „Głosy w głowie” Jadwigi Sawickiej. Na wystawę składają się obrazy, kolaże i fotografie.
Ekspozycja nawiązuje do form wypowiedzi artystycznej, gdzie raz ważne są pełne zdania, a niekiedy tylko ich fragmenty, które mają inspirować lub odsyłać do innych interpretacji.

Kraków. GŁOSY W GŁOWIE Joanny Sawickej w Składzie Solnym / Fot. M. PółtorakW sztuce wizualnej przejawiaja się to często poprzez intensywność barw i mieszanie się kolorów, które po takich zabiegach kreują obrazy, kształty, pejzaże i inne.
Pastelowe wariacje Jadwigi Sawickiej są najlepszym przykładem na to, że sztuka jest formą mirażów pewnych umownych zjawisk, haseł, które po złączeniu dają nową, często nieoczekiwaną całość, ujętą w ramy dzieła sztuki.

Kraków. GŁOSY W GŁOWIE Joanny Sawickej w Składzie Solnym / Fot. M. PółtorakKraków. GŁOSY W GŁOWIE Joanny Sawickej w Składzie Solnym / Fot. M. PółtorakWystawa potrwa do 24 kwietnia
Informacje na : Skład Solny - Facebook

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.