Facebook Google+ Twitter

Kraków gra - jestem za! - Euro 2012

Naklejki z takim hasłem można było dzisiaj znaleźć w "Gazecie Krakowskiej". Był swego "materiał propagandowy" dla tych, którzy zechcieliby lobbować na rzecz Krakowa jako współorganizatora Euro 2012. Do akcji tej przyłączyła się także TVP3.

W kioskach Małopolski można kupić "Gazetę Krakowską" z naklejką: "Kraków gra - jestem za! Euro 2012". Oprócz "Gazety Krakowskiej" w akcji tej naklejka kolportowana dzisiaj przez "Gazetę Krakowską" / Fot. Fot. (reprod.) Marek Ciesielczykbierze udział także Telewizja Kraków oraz Radio Kraków. Kibice mają przyklejać te naklejki gdzie popadnie i w ten sposób lobbować na rzecz Krakowa - jako jednego z organizatorów Euro 2012.

W Telewizji Kraków toczyła się burzliwa dyskusja na temat ewentualnej organizacji Euro 2012 w Krakowie. Być może te akcje lobbystyczne krakowskich mediów przyczynią się do tego, że także Kraków będzie mógł gościć najlepsze drużyny piłkarskie z całej Europy.

W Małopolsce podkreśla się, że przecież w Krakowie już istnieje stadion, a w trzech (na cztery) miastach Polski, które będą współorganizatorami Euro, stadiony dopiero będą budowane.

Nie tylko Kraków widzi dla siebie dużą szansę rozwoju infrastruktury w związku z Euro 2012. Także miasta leżące na trasie Kraków - Ukraina (Bochnia, Tarnów, Rzeszów) popierają starania Krakowa, licząc, że ona także skorzystają na organizacji Euro w podwawelskim grodzie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.