Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22981 miejsce

Kraków. Jedyny w Polsce pokaz Daniela Jacoba Dali

Daniel Jacob Dali to polski projektant pracujący na Ibizie. Ubiera gwiazdy takie jak Paris Hilton czy Naomi Campbell. Jego najnowszą kolekcję można było obejrzeć w ostatni weekend w Krakowie.

Kraków. Jedyny w Polsce pokaz Daniela Jacoba Dali / Fot. Aron KrakowskiPodczas pokazu zaprezentowana została kolekcja zatytułowana „Universum”, która nawiązywała przed wszystkim do kobiecej strony mody. Kolekcja składała się z dwóch, głównych – można rzec- motywów: zwiewnych sukienek oraz kreacji o geometrycznych fasonach.

Pierwsza część to głównie projekty-wariacje na temat dzikich wzorów, sukienek plażowych, lekkich kreacji, których pozorny luz można śmiało wykorzystać także w wariancie wieczorowym.Kraków. Jedyny w Polsce pokaz Daniela Jacoba Dali / Fot. M. Półtorak
Druga część natomiast to sukienki, których krój opiera się na wykorzystaniu modnej i aktualnej obecnie linii geometrycznej. Takie ujęcie powoduje, że ubrania tracą z majestatyczności a zyskują oryginalność, która jest jak najbardziej pożądana obecnie w klasyce.

Całość kolekcji ma w sobie pierwiastki tytułowego uniwersum, zawarte w zróżnicowanej formie i motywach, co można odczytać, jako nawiązanie do różnorodności świata.
Daniel Jacob Dali używając swojego, bardzo dobrego warsztatu oraz perfekcji materializuje ów wszechświat, atrakcyjnie i swobodnie.Kraków. Jedyny w Polsce pokaz Daniela Jacoba Dali / Fot. M. Półtorak

DANIEL JACOB DALI - polski, niezwykle utalentowany projektant znany na całym świecie. Dużego rozpędu Daniel w swojej karierze nabrał na słonecznej IBIZIE.
Nowa kolekcja projektanta to całkowite odzwierciedlenie jego pobytu na tej magicznej wyspie.
Kraków. Jedyny w Polsce pokaz Daniela Jacoba Dali / Fot. Aron KrakowskiJego ogromną pasją jest tworzenie mody dla kobiet, ubiera takie sławy jak m.in. Paris Hilton, Naomi Campbell, Jodie Foster, Laetitia Casta. Od 2012 roku współpracuje z hiszpańską rodziną królewską dbając o ubiór infantki księżnej de Lugo Heleny Burbon i księżnej Montorro Eugenii Martínez. Od 2013 współpracuje z angielskim wydaniem pisma Vogue. W Polsce jest sporadycznie, aczkolwiek współpracuję z Małgorzatą Sochą, a także z Katarzyną Figurą. Niesamowita osobowość i wspaniały artysta.

Informacje na Daniel Jacob Dali fashion

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.