Facebook Google+ Twitter

Kraków. Kalendarz poetycki na 2014 Pośmiewiska

Pośmiewisko to rymowana forma literacka średniej długości opisująca wybrane zjawisko życia społecznego. Dwanaście wierszy Michała Zabłockiego opatrzonych zostało ilustracjami Agaty Dębickiej i ubranych w formę kalendarza.

 / Fot. okładka kalendarzaPośmiewisko to rymowana forma literacka średniej długości opisująca wybrane zjawisko życia społecznego. Dwanaście wierszy Michała Zabłockiego opatrzonych zostało ilustracjami Agaty Dębickiej i ubranych w formę kalendarza, by bawić czytelnika przez 365 dni w roku… albo i dłużej.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z twórcami tej, oryginalnej formy literackiej. Podczas spotkania będzie można posłuchać o tym, jak powstawała publikacja, czym są artystyczne PIKSELE oraz wiele innych historii związanych z artystyczna działalnością i eksperymentami poetyckimi ( m.in. słynne już od 11 lat „Wiersze na murach”)

Informacje na DK PODGORZE

Agata Dębicka – nowohucianka z krwi i powołania, absolwentka krakowskiej ASP, zawodowo zajmuje się ilustracją oraz komunikacją wizualną. Jej autorski cykl graficzno-tekstowy “Piksele” gości w internecie już prawie dziesięć lat i w tym czasie dorobił się już ponad dwudziestotysięcznej rzeszy fanów.

Michał Zabłocki – pomysłodawca projektu Multipoezja i portalu Emultipoetry, autor tekstów piosenek w repertuarach wielu artystów (m.in. Grzegorza Turnaua i Czesława Mozila) oraz ośmiu tomów wierszy, z których ostatni, “Blogostan_01″, jest wyborem najciekawszych publikacji z jego autorskiego bloga “Przerzutka na wiersz”.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.