Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7636 miejsce

Kraków: Każdy ma swój styl [Video]

Na Rynku Głównym w Krakowie i do niego przyległych ulicach, niemalże na każdym kroku zobaczyć można artystów ulicznych. Każdy na swój sposób ma coś do zaprezentowania.

 / Fot. Łukasz MicPewien mężczyzna, który zapewne znany jest krakowianom z wszelkich imprez estradowych, jak np. było to w przypadku Marszu Diabetyków z Przyjaciółmi postanowił dołączyć do tego grona.

Pan ten, gdy tylko słyszał muzykę spontanicznie zaczynał tańczyć. Teraz postanowił zaprezentować krakowianom i turystom swój ruch sceniczny przed Bazyliką Mariacką. Tańczy on do muzyki disco polo w swoim niepowtarzalnym stylu, co można zobaczyć na poniższym filmie.

Wśród przechodniów wywołuje różne reakcje. Od zdziwienia po szeroki uśmiech. Niektórzy spontanicznie dają porwać się do zabawy. Chętnie robią sobie z nim zdjęcia i dają datki.Sztukę uliczną w Krakowie zapoczątkowała Biała Dama. Uwielbiana prze krakowian i turystów bawiła ludzi do łez. Potrafiła zaczepić i rozbawić największych malkontentów. Wszystko za sprawą doskonałej pantomimy, mimiki i naśladowania przechodniów. Do dziś wszyscy wspominają ją z podziwem. Biała Dama, czyli Maria Iljuczonek prowadzi obecnie fundacje "Idea", która pomaga młodym artystom w starcie do kariery.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Pani Jadziu trzeba umieć improwizować :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Taniec"? Ten pan po prostu udaje, że to nie żebranina.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oryginalny taniec. ;) Białą Damę też sobie obejrzałam przy okazji, nadrabiam zaległości. ;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.