Facebook Google+ Twitter

Kraków. Kolejna walka pseudokibiców na maczety

Kolejna walka pseudokibiców, miała miejsce w pobliżu placu Bieńczyckiego (na skrzyżowaniu ulicy Obrońców Krzyża i Kocmyrzowskiej) w Nowej Hucie. Bandy pseudokibiców wręcz terroryzują Kraków.

W ostatniej walce na maczety, jedna z osób została ciężko ranna. Nowa Huta nie należy do bezpiecznych miejsc.

W sobotnią noc ok. godz. 22.00 dyżurny krakowskiej policji otrzymał zgłoszenie o awanturze grupy osób, mających ze sobą niebezpieczne narzędzia. Funkcjonariusze policji po otrzymaniu wezwania natychmiast wyruszyli w teren. Na miejscu zastali 20-letniego mężczyznę z poważnymi obrażeniami. Ranny został karetką przewieziony do jednego z nowohuckich szpitali.

Sprawę przejęli funkcjonariusze z wydziału kryminalnego. Prawdopodobnie były to porachunki pseudokibiców. Niestety było to już to już trzecie zdarzenie w ostatnich dniach.

Do pierwszego z serii napadów z maczetami, siekierami i innymi niebezpiecznymi przedmiotami doszło 9 czerwca na parkingu sklepu Ikea. Banda 5 mężczyzn w kominiarkach zaatakowała dwóch mężczyzn jadących samochodem marki volvo. Ofiarom napadu na szczęście udało się uciec.

Kolejnym atakiem w Krakowie, był wypadek na pętli na osiedlu Azory. Tam pięcioosobowa grupa bandytów w kominiarkach goniła niewinną osobę, przez 200 metrów alejek osiedla. Niestety bandyci dopadli ofiarę w autobusie. Ranny trafił do szpitala. W tych dwóch przypadkach nie było zgłoszenia na policję.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Leon Szpilka
  • Leon Szpilka
  • 21.06.2011 13:32

ela i michałek zamieniliście się z głupim na rozumy

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela
  • ela
  • 20.06.2011 20:15

i BARDZO DOBRZE , mają parasol ochronny od PiS-u . Stanęli murem za kibolami i obrażali rząd . Póki politycy nie będą mówić jednym głosem nic się nie zmieni .Nową ustawę pisowcy odrzucili - zbyt restrykcyjna . Wprowadzili na stadiony swoich ludzi pod wodzą Sakiewicza i też robią zadymy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
michałek
  • michałek
  • 20.06.2011 19:33

To były przedwyborcze manewry "młodych patriotów".Taka demonstracja mobilności i współdziałania młodzieżowego ruchu odrodzenia prawa i sprawiedliwości...albo jakoś tak.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.