Facebook Google+ Twitter

Kraków. Kolejny marsz w obronie telewizji Trwam [ZDJĘCIA]

Kilka tysięcy sympatyków mediów ojca Rydzyka i prawicowych ugrupowań przemaszerowało w niedzielę ulicami Krakowa, by zaprotestować przeciwko nieobecności TV Trwam na cyfrowym multipleksie. Wśród uczestników nie zabrakło m.in. polityków PiS-u.

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Wśród uczestników marszu, który odbył się pod hasłem "W obronie wolnych mediów", nie zabrakło najmłodszych. Fot. Piotr Drabik
Wśród uczestników marszu, który odbył się pod hasłem "W obronie wolnych mediów", nie zabrakło najmłodszych. Fot. Piotr Drabik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Dziś Ojciec Rydzyk publicznie oświadczył aby media Sakiewicza nie uczestniczyły w marszach o TV Trwam .
Nie są wiarygodni . To gazety laickie powiedział .
Konflikt trwa od czasu krytycznego artykułu nt abp Wielgusa w Naszym Dzienniku .Ojciec Rydzyk twierdzi ,że to przez Sakiewicza Wielgus stracił posadę .
Abp Wielgus wg IPN współpracował z SB.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To media powinny bronić ludzi, a nie ludzie media....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oddolna akcja społeczna to nieco inaczej wygląda pani Marysiu... To jest wtedy jak się ludzie sami organizują, a nie jak ktoś to organizuje. Oddolną akcją społeczną to była Akcja Krzyż na Krakowskim Przedmieściu. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

I co to dać. Arogancka władza PO nic sobie nie robi z oddolnych akcji społecznych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Należy podziwiać zdolności i umiejętności o.Rydzyka w sprawach mobilizacji mas w celu załatwiania wlanych interesów pod hasłem "Woli Narodu"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Organizatorem wszystkich marszów jest Nasz Dziennik . To w pewnym sensie promocja tej gazety . Proszą zobaczyć na gadżety firmowane przez gazetę i sprzedawane .
Marsz musi się " zwrócić ". Uczestnicy są zwożeni z okolicznych miejscowości a to kosztuje [ tak było u nas ]
Niech mi ktoś wytłumaczy na czym polega cenzura w Trwam . Czy ktoś dyktuje Rydzykowi kogo ma zapraszać , co mówić ?
Multipleks to tylko przygrywka do działań poza misyjnych .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Marto - tacy ludzie są tak przesiąknięci przekonaniem o byciu wojownikami za świętą sprawę, że zgodnie z ich poglądami mogą wykorzystywać każde środki i wszelkie metody, bo owa sprawa wszystko uzasadnia.
To mniej więcej takie rozumowanie, że skoro sprawa jest święta, to oni też, skoro oni też, to ich metody też, bo sprawa jest święta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Marto ta hołota gardzi wszelkimi symbolami

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę bo nie "siedzę" w temacie,ale o ile wiem to za miejsce na multipleksie się po prostu płaci. Skoro każda inna stacja płaci to niech to samo zrobi ta niepoważna dla mnie stacja i problem z głowy. O ile też wiem, ich finanse są niejasne a Pan Rydzyk nie kwapi się do żadnych wyjaśnień. Jako, że Trwam to media społecznościowe, pieniążki od wiernych się dziwnie rozchodzą i na miejsce na multipleksie ich zabrakło?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Twórcy okolicznościowych plakietek powinni uszanować wolę powstańców warszawskich, którzy nie życzą sobie, żeby Kotwica Polski Walczącej była wykorzystywana w dowolny sposób. Zestawienie walki o miejsce na multipleksie z walką powstańców to przekroczenie granic przyzwoitości.
http://www.kotwica-walczaca.waw.pl/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.