Facebook Google+ Twitter

Kraków. Kolejny wypadek na Rejtana

  • Anna Kot
  • Data dodania: 2006-09-11 18:25

Skrzyżowanie ulic Rejtana i Warneńczyka to miejsce, w którym niebezpieczne wypadki zdarzają się niezwykle często. Dziś wydarzył się kolejny.

Około godziny 9:40 rozpędzony samochód wpadł na chodnik przy ulicy Rejtana. Autem kierowała kobieta. Świadkowie mówią, że nie zdążyła zahamować przed maluchem, który nagle zauważyła. W tym samym czasie przed sklep motocyklowy "Larsson" wyszedł na papierosa młody mężczyzna, pracownik. Nie zdążył odskoczyć, samochód zmiażdżył mu stopy. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna stracił przytomność i był reanimowany. W ciężkim stanie trafił do szpitala. Jak mówi jeden ze świadków zdarzenia "okropnie to wyglądało". Zaraz przyjechały dwie karetki, straż pożarna i policja." Teraz chodnik przysypany jest piachem, ale ślady krwi i obdarcia muru na kamienicy są widoczne.

Feralne skrzyżowanie
To nie pierwszy i zapewne nie ostatni wypadek na tym skrzyżowaniu. Kierowcy praktycznie nie reagują na znak Stop i z dużą szybkością przecinają ulicę Rejtana. Efekt? W okolicy leżą kawałki szkieł z rozbitych szyb i popękane samochodowe lampy. Kamienica, w którą uderzają "piraci drogowi" jest cała obdrapana, a na rogu, przed sklepem strach stać. Czy to się kiedyś zmieni? Pozostaje tylko wierzyć, że kierowcy wreszcie zastanowią się nad konsekwencjami tak szybkiej i niebezpiecznej jazdy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.