Facebook Google+ Twitter

Kraków. Koncert Malwiny Kusior na Podgórzu

Już 15 lutego w krakowskim Kinoteatrze WRZOS odbędzie się koncert Malwiny Kusior – artystki odkrytej przez Romana Polańskiego, związanej z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie.

 / Fot. plakatMalwina Kusior po raz pierwszy zawita do stolicy Małopolski, by na krakowskim Podgórzu przedstawić swój autorskim projekt muzyczny zatytułowany "Przeznaczenie". Koncert będzie częścią trasy promocyjnej debiutanckiej płyty o tym samym tytule. Przeznaczenie to album, będący mieszanką wysmakowanych, nowoczesnych brzmień i rozwiązań muzycznych, a także niebanalnych teksów napisanych przez wokalistkę.

Malwina Kusior (ur. 26 lipca 1986 w Ryczowie jest aktorką Teatru Muzycznego Roma oraz laureatka konkursów wokalnych Talent 2001 i Festiwalu Piosenki Aktorskiej. W roku 2005 zadebiutowała na deskach Teatru Muzycznego Roma w musicalu Romana Polańskiego Taniec Wampirów w roli Sary. Współpracowała także przy spektaklach Miss Saigon i Koty oraz gra postać Królowej Aby w musicalu Akademia Pana Kleksa w Teatrze Muzycznym Roma. W 2008 roku brała udział w programie Fabryka Gwiazd, a rok później odebrała Złotą Płytę za album muzyczny do tego spektaklu.

Informacje o koncercie na WRZOS

mat. prom. koncert/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.