Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14412 miejsce

Kraków. „LePetitCaporal” - cesarski luksus Kasi Ostapowicz

„LePetitCaporal” to odniesienie do motywów sztuki cesarstwa napoleońskiego, która łączyła w sobie elementy delikatności i ścisłego kanonu - męskiego munduru i damskiej klasycznej szaty.

Kraków. „LePetitCaporal” - cesarski luksus Kasi Ostapowicz / Fot. mat. promocyjnePo wizycie w Paryżu i Dubaju kolekcję butów „LePetitCaporal” można zobaczyć w „Paon nonchalant” w Krakowie (Józefa 11).
Projektantka mody, artystka i pasjonatka obuwia Kasia Ostapowicz w sposób ciekawy i artystycznie intrygujący łączy współczesną modę z historią:
Napoleon i związane z jego życiem kobiety - Józefina (pierwsza żona), austriacka księżniczka Maria-Luiza (druga żona), Eleonora Denuelle de la Plaigne i Maria Walewska - są głównym źródłem inspiracji. Projektantka bawi się kolorem, fakturą i materiałem, co w ostatecznym efekcie składa się na oryginalną formę.

Kraków. „LePetitCaporal” - cesarski luksus Kasi Ostapowicz / Fot. fot.M.Półtorak Kraków. „LePetitCaporal” - cesarski luksus Kasi Ostapowicz / Fot. fot.M.PółtorakKraków. „LePetitCaporal” - cesarski luksus Kasi Ostapowicz / Fot. fot.M.Półtorak

Kraków. „LePetitCaporal” - cesarski luksus Kasi Ostapowicz / Fot. fot.M.Półtorak
KASIAOSTAPOWICZ - Absolwentka (2010) Wyższej Szkoły
Sztuki i Projektowania w Łodzi (specjalność – projektowanie ubioru, biżuterii oraz galanterii skórzanej) oraz (2015) Uniwersytetu Techniczno - Humanistycznego w Radomiu (specjalność – projektowanie obuwia), wykładowczyni pracowni projektowania obuwia na Wyższej Uczelni Artystycznej w Łodzi (2014/15).

Kraków. „LePetitCaporal” - cesarski luksus Kasi Ostapowicz / Fot. fot.M.PółtorakKraków. „LePetitCaporal” - cesarski luksus Kasi Ostapowicz / Fot. fot.M.Półtorak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Piękne buty i zarazem obiekty sztuki. Gratulacje dla artystki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.