Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11338 miejsce

Kraków. Letni Pop-Up Store Anniss

Przy ul. Meiselsa 3, na krakowskim Kazimierzu, otwarta została nowa, modowo-artystyczna przestrzeń - Letni Pop-Up Store Anniss.

Letni Pop-Up Store Anniss / Fot. M. Półtorak Pop-Up Store Anniss - to to miejsce, które przez wakacje łączyć będzie w swoich działaniach - pracownię, showroom i butik marki Anniss, a także będzie pełnić rolę galerii sztuki w zakresie video, fotografii i performance’u.

Twórczynią tej inicjatywy jest Anna Syczewska - absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, która od 2011 roku jest właścicielką i projektantką marki Anniss. Letni Pop-Up Store Anniss / Fot. M. Półtorak

Podczas wieczoru otwarcia można było zapoznać się z najnowszą kolekcją odzieżą i dodatków, gdzie projekty charakteryzuje geometryczny podział oraz połączenie ze sobą lekkich i ciężkich tkanin w inspirowanych sportem fasonach.

Letni Pop-Up Store Anniss / Fot. M. PółtorakNatomiast w ramach działań artystycznych w butiku można obejrzeć wystawę sportowych fotografii autorstwa Syczewskiej, której motywem przewodnim są olimpijskie koła z … drutu kolczastego.

Letni Pop-Up Store Anniss / Fot. M. Półtorak

Więcej informacji na FB ANNISS MARKA

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.