Facebook Google+ Twitter

Kraków. „Maruczella”- spektakl pantomimiczny w Dworze Czeczów

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-06-18 13:57

W ramach V Nocy Teatrów, 18 czerwca w krakowskim Dworze Czeczów odbędzie się spektakl pantomimiczny pt. „Maruczella” w wykonaniu Teatru Nikoli.

 / Fot. plakat“Maruczella” łącząc w sobie humor, niezwykłą stylistykę niemego kina i filmów Federico Felliniego tworzy niezwykły spektakl, który od pierwszych chwil porywa publiczność.
Momentami nostalgiczna, innym razem zabawna, przykuwa uwagę widzów aż do ostatnich sekund przedstawienia. Tracąc poczucie czasu i teraźniejszości przenosimy się wraz z aktorami na stary dworzec kolejowy, gdzie dym dawno zapomnianych już parowozów zaprasza nas w romantyczną podróż. Podróż, podczas której gra aktorów niczym delikatna, utkana koronka, rysuje przed nami obrazy zalotów, flirtów i scen miłosnych.

Perfekcyjnie łącząc pantomimę z taneczno-komicznymi scenkami „Maruczella” bawi, a jednocześnie wzbudza ciepłą nostalgię za niepowtarzalnym klimatem czasów, które już nie powrócą.

Spektakl „Maruczella” zdobył I nagrodę publiczności i III nagrodę jury na Warszawskim Konkursie Teatrów Ogródkowych (2005).

więcej na Dwór Czeczów

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.