Facebook Google+ Twitter

Kraków: Matka z dzieckiem rzuciła się z okna

Matka wraz z trzymiesięcznym dzieckiem na rękach rzuciła się z okna dziesięciopiętrowego bloku.

Źródło: http://img.naszemiasto.pl/grafika2/nowy/5a/07/4e203152204ec_o.jpg / Fot. PolskapresseJak podaje RMF FM przy ulicy Mazowieckiej w Krakowie 31 latka rzuciła się z trzymiesięcznym dzieckiem na rękach.

Kobieta zginęła na miejscu, zaś dziecko w stanie krytycznym zostało przewiezione do szpitala w Prokocimiu. Póki co nie znane są przyczyny tragedii.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Czy oglądał Pan zdjęcia lub filmy buddystów dokonujących samospaleń? Czy zna Pan historię szkolonych na żywe torpedy Japończyków, odgryzających sobie języki, czy nie słyszał Pan o żołnierzach, również polskich, popełniających samobójstwo, etc, etc. Łatwo powiedzieć, że to głupie decyzje.
Nie mówimy o ruskiej ruletce, Panie Grzegorzu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie zgadzam się. Najgłupszą rzeczą jaką można zrobić w życiu jest sobie jego odebranie. Ludziom łatwiej jest skoczyć z okna, powiesić się lub otruć niż zmienić sposób rozumowania. Jeśli ktoś popełnia samobójstwo, to nie dość że odbiera sobie możliwość rozwiązania problemów ale jeszcze sprowadza je w dużych ilościach na swoją rodzinę i nie tylko. Doskonale sobie zdaję sprawę z faktu, że to co piszę wygląda kontrowersyjnie, ale tak to właśnie niestety jest.
Ludzie zamiast przyznać się do błędu, zejść na ziemię i zauważyć, że skoro się w coś wpakowali to i mogą się z tego wydobyć, albo zrezygnować z udawania bohatera czyli z dumy i poprosić o pomoc wolą zamiast tego się zabić. I jak ta matka jeszcze kogoś przy okazji. Skoro się upierała przy tej głupocie to jej sprawa, ale dziecko powinna zostawić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie znamy przyczyny, Panie Grzegorzu. Ale przypomnę Panu, że właśnie odsłonięto pomnik Ryszarda Siwca, który dokonał samospalenia w proteście. Nie chodzi mi o wyliczanki, lecz samospaleń w okresie ostatniej demokracji było bardzo dużo. Czy uważa Pan, że Ryszard Siwiec i jego tragiczna śmierć zasługuje na pomnik a tragiczne dziesiątki samospaleń (ukrywane w szczęśliwej demokracji, bez medialnego rozgłosu) to "głupie pomysły"? Nie generalizuję, że s
śmierć samobójcza to "głupi pomysł"!. Bo najczęściej to nie jest "głupi pomysł", lecz tragedia nie tylko dla człowieka i jego rodziny. Jestem zdania, że ma to znacznie szersze przyczyny i zależności. Również stan państwa i stosunków w nim panujących ma na to wpływ.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 06.05.2012 16:04

Chłopczyk jest już duży .

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 06.05.2012 16:02

@ Panie Grzeszczyk , istnieje jeszcze takie zjawisko jak choroba . Moja pracownica w miesiąc po porodzie skoczyła z 10-go piętra . Z jej chorobą nie powinna zajść w ciążę ale podjęła decyzję i nie podołała obowiązkom.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A co tu ma do rzeczy rodzaj państwa? Ludzie mają wszędzie te same problemy i wpadają na takie same głupie pomysły żeby się zabić zamiast pomyśleć jak by tu z nich wybrnąć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tragedia. Lecz czy tylko dla tej matki i dziecka? Jaka to przyczyna powoduje, że w demokratycznym i praworządnym państwie dzieją się takie rzeczy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.