Facebook Google+ Twitter

Kraków. Mężczyzna chciał wyskoczyć z okna. Policjanci mu przeszkodzili

Około godziny 15.30 krakowska policja otrzymała komunikat, iż w bloku przy ulicy Zamoyskiego młody mężczyzna chce popełnić samobójstwo. Stał na parapecie okna. Chciał skoczyć.

 / Fot. Fot. Justyna DrozdeckaW ciągu następnych minut, na miejscu znalazły się dwa zastępy straży pożarnej, karetka pogotowia, oraz funkcjonariusze policji.


24-letni mężczyzna stał na parapecie okna lokalu, który zamieszkiwał. Próbował popełnić samobójstwo. Strażacy rozłożyli pod oknem skokochrony. Próbowali też dotrzeć do mężczyzny przy pomocy wysięgników.

Kilkanaście minut później, do mieszkania mężczyzny dostał się ojciec jednego z jego kolegów. Pod pretekstem podania mu papierosa udało mu się złapać 24-latka za rękę i ściągnąć go z parapetu.

Niedoszły samobójca został wyprowadzony z mieszkania w asyście policji i ratowników medycznych. Trafił prosto do czekającej karetki pogotowia, która po kilku minutach odjechała z miejsca zdarzenia.

Wkrótce jednak podróż do szpitala została zakłócona - karetka, wyjeżdżając z Rynku Podgórskiego, zderzyła się z samochodem osobowym. Nikt nie ucierpiał. Ambulans został nieznacznie uszkodzony.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

bolek
  • bolek
  • 26.05.2012 21:11

pewnie zobaczyl jara zbawiciela i wystraszyl sie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Max
  • Max
  • 26.05.2012 10:12

Zapatrzył się na gościa co to ostatnio spacerował po moście nad Wisłą machał ręką, palił papierosa, dawał się fotografować....Cóż młody chłopak zapatrzył się na starszego kolegę i też chciał być przez chwilę sławny:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zawsze warto uratować komuś życie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Mak
  • Jan Mak
  • 25.05.2012 19:10

NIe wiem czy za wszelką cenę warto ratować takich debili :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.