Facebook Google+ Twitter

Kraków. Mirosław P.denatem z kryspinowskiego kamieniołomu

Zwłoki Mirosława P. odnaleziono 10 grudnia 2007 roku w nieczynnym kamieniołomie w Kryspinowie (powiat krakowski). Od początku policja przypuszczała, że chodzi o zabójstwo, ale okoliczności w jakich do niego doszło pozostały nie ustalone.

Sprawa utknęła w tzw. martwym punkcie, co sprawiło, że umorzono postępowanie. Krakowscy policjanci udowodnili, ze nie poddają się tak łatwo i dzięki wysiłkom ekspertów Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie udało się ustalić, że bezimienne zwłoki z kryspinowskiego kamieniołomu, to mieszkaniec Chojnic Mirosław P., który w 2007 roku zakończył odbywanie kary w tarnowskim zakładzie karnym. Ustalenie tożsamości denata utrudnił fakt, że w ostatnich latach życia był on bezdomnym, a po odbyciu kary nie pojawił się w miejscu podanym jako tymczasowy adres pobytu.
Policja nadal poszukuje osób, które mogą pomóc w ustaleniu jakie były losy Mirosława P. od opuszczenia zakładu karnego do chwili odnalezienia jego zwłok na terenie nieczynnego kamieniołomu w Kryspinowie (powiat krakowski).
Funkcjonariusze prowadzący tę sprawę zwracają się z prośbą o kontakt osób posiadających jakiekolwiek informacje na temat losu Mirosława P. ważny jest każdy szczegół z okresu po opuszczeniu przez niego zakładu karnego, w tym miejsc jego pobytu, osoby z którymi utrzymywał kontakty, miejsca pracy.

Osoby mogące udzielić takich informacji mogą telefonować pod numer 12 413 44 44 lub 12 61 54 200 albo do najbliższej jednostki Policji.
Dzwoniący będą mieli zapewnioną pełną anonimowość.

Poniżej prezentujemy portret Mirosława P.

Mirosław P. denat z Kryspinowa / Fot. Zespół prasowy małopolskiej policji

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.