Facebook Google+ Twitter

Kraków. MPI Poland Summer Meeting 2011

W ostatni dzień wakacji, środę 31 września w krakowskim hotelu Radisson, odbyła się konferencja „Spotkania rządowe i stowarzyszeniowe. Prezydencja Polski w UE- jak można mieć z tego biznes?” zorganizowana przez MPI Poland Club.

Szyld konferencji / Fot. Fot. Henryk CzechowskiSzyld / Fot. Fot. Henryk CzechowskiW konferencji udział wzięli przedstawiciele biznesu, przede wszystkim związanego z turystyką. Głównie byli to przedstawiciele z Krakowa, Gdańska, Sopotu, Warszawy, Wieliczki, Wrocławia, Zakopanego i innych miejscowości związanych z Prezydencją Polski w UE.

Podstawowym tematem konferencji były zagadnienia związane z organizacją imprez, specjalistycznych konferencji oraz zakwaterowanie licznych gości w czasie Prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej. Kilku przedstawicieli różnych podmiotów, prezentowało założenia organizacyjne tych trudnych tematów oraz ich problemy.

Pani Andrea Bauer z Austrii - Commercial Director, CEO, VEREINT: Association &Prelegent Andrea Bauer Austria / Fot. Fot. Henryk Czechowski Conference Management, zaprezentowała swoją wiedzę i doświadczenia. Przedstawiła też jakie występują problemy w czasie organizowania i trwania takich imprez oraz jak je powinno się rozwiązywać.

Kolejnym prelegentem była Pani Anna Milcarz P.Anna Milcarz MSZ / Fot. Fot. Henryk Czechowskiprzedstawicielka Ministerstwo Spraw Zagranicznych, odpowiedzialna za koordynację operacji przygotowań do tej ważnej dla Polski imprezy. Przedstawiała problemy oraz w jaki sposób je rozwiązują z punktu odpowiedzialności i działań ze strony MSZ.

Natomiast Pan Dariusz Pasłęcki szef Polish Travel Quo Vadis Polska, Pan Dariusz Pasłęcki szef Polish Travel Quo Vadis / Fot. Fot. Henryk Czechowskinaświetlił zasady zorganizowania rezerwacji i zabezpieczenia noclegów, organizacji konferencji oraz imprez towarzyszących dla licznych gości zagranicznych. Problemy występujące przy współpracy z hotelami na terenie całego kraju.

Prezes MPI Poland Club W. Liszka / Fot. Fot. Henryk CzechowskiKonferencja była prowadzona na europejskim poziomie. Należy się duże podziękowanie dla Pana Wojciecha Liszki prezesa MPI Poland Club, jak też jego zespołu, za wspaniałą organizację oraz zorganizowanie dla uczestników Miniwycieczka na planty krakowskie / Fot. Fot.Zbiory MPIminiwycieczki po krakowskich plantach z niespodzianką.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.