Facebook Google+ Twitter

Kraków: Napad na bank na Kobierzyńskiej

Dwie pracownice jednej z placówek bankowych na ulicy Kobierzyńskiej w Krakowie, sterroryzował dziś (2 listopada), około godziny 10.00 ubrany na czarno mężczyzna. Jego łupem padło kilka tysięcy złotych.

Napad na bank na ulicy Kobierzyńskiej w Krakowie / Fot. Sławomir OstrowskiPrzestępca posłużył się przedmiotem przypominającym broń. Jego łupem padło kilka tysięcy złotych. Zdobyczą mogła paść większa kwota, ale w trakcie odbierania pieniędzy, rozsypały się one po podłodze banku. Rabuś spanikował zebrał część rozsypanej gotówki i uciekł. Na szczęście obie panie wyszły z tego zdarzenia bez szwanku.

Policja zakończyła już działania operacyjne na miejscu przestępstwa oraz zabezpieczyła bankowy monitoring z nagraniem przebiegu zdarzenia. Obecnie trwają poszukiwania rabusia.

Napastnik ubrany był w czarną kurtkę, czarną zimową czapkę, oraz ciemne przeciwsłoneczne okulary. Wszystkie osoby, które mają informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny z komendą miejską policji w Krakowie 12 61-52 908 lub 997.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.