Facebook Google+ Twitter

Kraków: Nowohucka nadal nieprzejezdna

Ulica Nowohucka nadal jest zamknięta. Cały czas jeżdżą tam na sygnale Straż Pożarna, Policja, Straż Miejska i wojsko. Ciężarówki dowożą piasek.

okolice mostu Nowohuckiego niedostępne także dla przechodniów / Fot. Barbara MarekOkoło godziny 15.30 sytuacja na ulicy Nowohuckiej w Krakowie jest nadal nie najlepsza. Niemal bez przerwy na sygnale jeżdżą wozy Straży Pożarnej, Policji, Straży Miejskiej i wojska. Ciężarówki dowożą bez przerwy piasek. Jak można było zobaczyć już na początku rozlewiska, rzeka jest bardzo rwąca, a do kolejnych domów brakuje jej zaledwie parę metrów.
 / Fot. Barbara Marek
Mniej więcej od poziomu ul. Ciepłowniczej, ulica jest zamknięta też dla przechodniów. Policja czuwa nad tym, by nikt nie dostał się w okolice mostu Nowohuckiego. Okoliczne sklepy znajdujące się wzdłuż ulicy Nowohuckiej, ustawiły worki z piaskiem.

Sytuacja jednak wydaje się uspokajać. Od rana w Krakowie nie pada, woda więc nie przybiera w takim tempie jak miało to miejsce wczoraj. Ponieważ jednak cały czas jest na wysokim poziomie, istnieje niebezpieczeństwo, że wały będą przemakać.

 / Fot. Barbara Marek / Fot. Barbara Marek / Fot. Barbara Marek / Fot. Barbara Marek / Fot. Barbara Marek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Krótko, na temat i nie nudzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.