Facebook Google+ Twitter

Kraków. Ostania Szansa Tego Rapu dała koncert w Klubie Studio

W krakowskim Klubie Studio odbył się koncert projektu Tabasko. Artyści z nim związani promowali swoją ostatnią płytę "Ostania Szansa Tego Rapu".

O.S.T.R. i Kochan / Fot. Fot. Justyna DrozdeckaProjekt Tabasko został zawiązany 10 lat temu przez O.S.T.R.-a, Kochana i DJ-a Haema. Sobotni koncert promował płytę projektu pt. "Ostania Szansa Tego Rapu", która ukazała się w sprzedaży 3 kwietnia 2012 r.

Spragnieni muzyki fani zbierali się w klubie już od 19.30. Zaplanowany na 20.00 koncert, rozpoczął się z ponad półgodzinnym opóźnieniem. Na scenie pojawił się Kochan, chwilę później, gwiazda wieczoru - O.S.T.R. Muzykę tworzyli na żywo Noise Trio, DJ Haem i beatboxer Zorak.

O.S.T.R. kilkakrotnie podczas koncertu powtórzył, jak ważna jest dla niego ta produkcja, dziękując wszystkim, dzięki którym powstała. Wspominał też pobyt w Holandii, gdzie płyta była nagrywana. Fani, wypełniający po brzegi salę w krakowskim klubie Studio, doskonale się bawili i nie mogli narzekać na nudę.
Oprócz kawałków z nowej płyty, mieli okazję posłuchać anegdot opowiadanych przez O.S.T.R-a, posłuchać jego freestyle'u , a nawet... gry na skrzypcach!
Pod koniec koncertu, gdy zebranym wciąż było mało muzycznych doznań, Zorak zaczął wykonywać beatbox. Dołączył do niego O.S.T.R., dogrywając mu na skrzypcach elektrycznych. W tle słychać było także Noise Trio. Połączenie tych wszystkich elementów skutkowało niesamowicie ciekawym brzmieniem.

Mimo iż rozpoczęcie koncertu było mocno opóźnione, całość trwała ponad dwie godziny. Gdy występ dobiegł końca, fani wywołali Tabasko na scenę raz jeszcze. Skandowali "Salsa". I tradycyjnie już O.S.T.R., wykonał utwór z płyty, która ukazała się 10 lat temu! Za każdym razem "Salsa" jest wykonywana w innej aranżacji - tak było i tym razem.

Po "Salsie" już nie było tak łatwo opuścić scenę! Fani rzucali płytami, plakatami, a nawet częściami garderoby. Wszystko, co dostało się na scenę, zostało podpisane. Chyba nikt z obecnych nie był zawiedziony. Kolejny koncert, zdecydowanie zaspokoił muzyczne oczekiwania słuchaczy.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.