Facebook Google+ Twitter

Kraków. Podgórski Festiwal Kabaretu „Podgórek”

Już 14 marca w Kinoteatrze Wrzos rozpocznie się Podgórski Festiwal Kabaretu „Podgórek”, którego gościem będzie Kabaret Ani Mru-Mru .

 / Fot. plakatFestiwal zainicjowany został w 2010 roku. Pierwsza oficjalna edycja festiwalu miała miejsce w roku 2013. Organizatorami imprezy są członkowie Kabaretu 7 minut Po, laureaci wielu nagród w tym Grand Prix Festiwalu PAKA 2013. Celem festiwalu jest pokazanie kabaretu jako miejsca spotkania ze sztuką w różnej formie. Polega to na połaczeniu w jedno różnych formy sztuki i ekspresji artystycznej. Do tej pory w koncertach „Podgórka” wzięli udział między innymi: Kabaret Nic Nie Szkodzi, Kabaret Róbmy Swoje, Grupa Improwizacyjna Ad Hoc, Kabaret Inaczej, Ścibor Szpak, Michał Kempa, Teatr Improwizowany Improkracja, Kabaret Adin, Kabaret K2.

W tym roku imprezy odbywać się będą w Kinoteatr Wrzos w Podgórzu, które będzie gościć Kabaret Ani Mru-Mru z Lublina. Formacja ta, zaprezentuje swój najnowszy program pt. "Jak się nie da, a bardzo się chce, to można!", który swój początek miał na XVIII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej "RYJEK". Kabaretowi Ani Mru-Mru towarzyszyć będą organizatorzy „Podgórka” – Kabaret 7 minut Po.

Więcej informacji na www.podgorek.pl oraz facebook.com/podgorek
Bilety dostępne są poprzez stronę www.biletynakabarety.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.