Facebook Google+ Twitter

Kraków. Policja zatrzymała dilera narkotyków. W garażu miał 2,5 kg marihuany

W niedzielę 26 lutego policjanci z wydziału dw. z przestępczością narkotykową KMP w Krakowie, zatrzymali 33-letniego mieszkańca Podgórza (dzielnica Krakowa). W jego garażu zabezpieczono 2,5 kg marihuany oraz sprzęt do porcjowania narkotyków.

Zabezpieczone narkotyki i sprzęt do porcjowania / Fot. Zespół prasowy małopolskiej policjiPolicja już od jakiegoś czasu otrzymywała sygnały, że w mieszkaniu zatrzymanego mężczyzny może dochodzić do handlu narkotykami. Jak się okazało, bezrobotny 33-latek traktował handel narkotykami jako swoje jedyne źródło dochodu. W jego garażu policjanci zabezpieczyli 2,5 kg marihuany, wagę elektroniczną, telefony komórkowe (najprawdopodobniej służące do transakcji narkotykowych) i około 14 tys. złotych.

Zabezpieczone narkotyki i sprzęt do porcjowania / Fot. Zespół prasowy małopolskiej policjiMateriał zebrany w tej sprawie pozwolił na postawienie sprawcy
zarzutów przygotowywania znacznych ilości narkotyków do wprowadzenia do obrotu, za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Prowadzący sprawę policjanci podkreślają, że sprawa jest rozwojowa, trwają ustalenia skąd pochodzą narkotyki, a także kto był ich odbiorcą - poinformowała Anna Zbroja z zespołu prasowego małopolskiej policji.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.