Facebook Google+ Twitter

Kraków ponownie w CNN

Kraków po raz trzeci w tym roku będzie reklamował się na antenie CNN International. Miasto wspólnie z CNN przygotowało dwie 30-sekundowe reklamówki. Łącznie w ciągu dwóch tygodni spoty pojawią się 65 razy.

Kampanii towarzyszy hasło "Kraków The Great". Na antenie nazwa miasta zachowuje polską pisownię. Spoty udostępnił Urząd Miasta Krakowa. Jak zauważa miasto, "to już trzeci spot Krakowa w CNN w tym roku. Pierwszy był wyświetlany przez CNN 139 razy, przez cztery tygodnie na przełomie lutego i marca. Drugi spot emitowany był 65 razy przez dwa tygodnie w czerwcu. Obydwa spoty obejrzy w tym roku około 300 milionów widzów."Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

:D:D Rafał, ale się wczułeś :P :D


Już trzeciego... trzeciego już tuż tuż :P :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

mój Kraków :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Spot jest dla zagranicznych gości, jednak strona, którą Kraków podaje w niej jest całkowicie po Polsku i przeciętny widz CNN pewnie wiele z niej nie wyczyta, to chyba duże zaniedbanie Krakowa"

Można przełączyć na wersję całkowicie angielską i przeciętny widz CNN pewnie potrafi to zrobić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szczerze mówiąc nie podoba mi się. 30 sekund to niewiele, ale według mnie sekundowe migawki nie są najlepszym pomysłem. Kadry też dobrane nie najlepiej. Poprzednich nie widziałem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A mnie tylko jedna rzecz bardzo niepokoi. Spot jest dla zagranicznych gości, jednak strona, którą Kraków podaje w niej jest całkowicie po Polsku i przeciętny widz CNN pewnie wiele z niej nie wyczyta, to chyba duże zaniedbanie Krakowa

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobrze, że miasto zachowuje polską pisownię w reklamie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.