Facebook Google+ Twitter

Kraków: poradnie lekarskie pod chmurką

Miasto łączy przyjemne z pożytecznym. Spacerując po Bulwarach Wiślanych w dniach 27 lipca - 4 sierpnia br. możemy bezpłatnie skorzystać z badań i porad lekarskich. Rozpoczął się "Piknik rekreacyjny dla Juniora i Seniora".

Przez cały tydzień w godzinach od 14 do 19 na Bulwarach Wiślanych rozstawione będą punkty lekarskie. Każdy chętny może liczyć na bezpłatne badania oraz konsultacje. Imprezę organizuje Urząd Miasta Krakowa.

Zazwyczaj akcje tego typu ograniczają się do pomiaru ciśnienia oraz poziomu glukozy we krwi. Tym razem pod Wawelem będzie można zbadać również swoje zęby na stanowiskach stomatologicznych, a także wykryć osteoporozę (badania densytometryczne). Lekarze poinstruują również, jak zdrowo się odżywiać i jak stracić kilka kilogramów bez uszczerbku na zdrowiu. Na zainteresowanych czekają konsultanci, którzy przybliżą zasady profilaktyki HIV/AIDS. Jako, że w zdrowym ciele - zdrowy duch, nie zabraknie również muzyki oraz pokazów rycerskich. Juniorzy i seniorzy będą mogli się zmierzyć w licznych konkursach i zabawach.

Dodatkowo 4 sierpnia od godziny 14 Polski Czerwony Krzyż będzie zachęcał do honorowego krwiodawstwa. Na bulwarach ustawione będą nowoczesne stanowiska poboru krwi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.